K8.090/17

REJON WYBORCZY

K8.090/17     Tarnowskie Góry+Piekary Śląskie(gminy)-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Adamiec Lucyna
  2. Adwent Marta
  3. Białas-Krauza Emilia
  4. Bienek Maria
  5. Bienek-Kwapulińska Aleksandra
  6. Biernat-Koczy Irena
  7. Biesiekierska Krystyna
  8. Borycka Edyta
  9. Bożek Leszek
  10. Brząkalik-Skrabania Jolanta
  11. Brzezinski Caroline
  12. Buszkiewicz Ewa
  13. Caban-Pawlak Izabela
  14. Ciałoń Jan
  15. Czok Agnieszka
  16. Czok Wojciech
  17. Dekiel Zofia
  18. Domagała-Tychowska Iwona
  19. Drab Jacek
  20. Dramska Magdalena
  21. Drosik-Ferdyn Marzena
  22. Duda Dorota
  23. Duda-Niedziałkowska Alina
  24. Duliban-Grochla Magdalena
  25. Dziombek Sandra
  26. Franczyk-Kuczera Edyta
  27. Funiok-Strawińska Halina
  28. Gajda Bożena
  29. Gąska Zbigniew
  30. Geremek Eugeniusz
  31. Geremek Mariusz
  32. Gierlotka Małgorzata
  33. Goraj-Żaworonkow Elena
  34. Góra Zuzanna
  35. Grabowski Marek
  36. Grygier Krzysztof
  37. Grześkiewicz-Błachut Beata
  38. Hakuba Jerzy
  39. Harkawy Arkadiusz
  40. Hoinkis Maria
  41. Hrynkiewicz-Machura Małgorzata
  42. Jagodzik Joanna
  43. Janicka Ewa
  44. Jasiak Marcin
  45. Jasielska-Jędrychowska Katarzyna
  46. Jurczyk-Dewińska Ewa
  47. Jureczko Jacek
  48. Kaczmarek-Polasek Krystyna
  49. Kaduk Gertruda
  50. Kaduk-Szota Izabela
  51. Kahl Małgorzata
  52. Kahl Robert
  53. Kałuża Piotr
  54. Kamyk-Krzykawska Ewa
  55. Karpińska Felicja
  56. Kasprzyk Krzysztof
  57. Kawczyk Przemysław
  58. Kazimierczyk Jadwiga
  59. Kazyk Henryk
  60. Kislinger-Ochman Alicja
  61. Klim Ewa
  62. Klim Krzysztof
  63. Klim Paulina
  64. Klimczak Leszek
  65. Kmiotczyk-Gabryś Jadwiga
  66. Knapik-Flis Ewa
  67. Kolasińska-Prokop Aneta
  68. Kołodziej-Hahn Grażyna
  69. Konopa-Gwóźdź Urszula
  70. Koś Michał
  71. Krakowska Sylwia
  72. Krawiec Maria
  73. Krępa Agata
  74. Kriger Artur
  75. Kriger Ewelina
  76. Król-Kawczyk Justyna
  77. Krzykawska-Krupska Mariola
  78. Krzysztoforska Anna
  79. Kubica Dominika
  80. Kuśka Anna
  81. Kwietniewska Jolanta
  82. Kwietniewska-Walentek Karolina
  83. Kwolek Łukasz
  84. Lach Jakub
  85. Langer-Klecz Danuta
  86. Latos Katarzyna
  87. Latos Marcjan
  88. Leczkowska Aleksandra
  89. Lemcke Dorota
  90. Lewandowska-Stachowiak Justyna
  91. Ligarski Jakub
  92. Loska Katarzyna
  93. Luty Agnieszka
  94. Luty Paweł
  95. Łypaczewska Jadwiga
  96. Majowska-Spyra Ilona
  97. Małota Grażyna
  98. Matwin Zofia
  99. Melich-Kłosińska Danuta
  100. Michalik Jerzy
  101. Mołdawa Magdalena
  102. Moś Danuta
  103. Nawrot Monika
  104. Niemiec Miłosława
  105. Nikodemowicz Janina
  106. Nowak Adam
  107. Okraska Karina
  108. Olszowska Anastazja
  109. Pachoński Marek
  110. Paneczko-Mikołajczyk Ewa
  111. Paruzel Ewelina
  112. Pawlak Dawid
  113. Pawlak Rafał
  114. Peteja Adam
  115. Piasecka Barbara
  116. Rajczykowska Sandra
  117. Renk Sławomir
  118. Rosa-Hermanson Halina
  119. Rotko Marek
  120. Rudy Katarzyna
  121. Rycerska Agata
  122. Rygałło Paulina
  123. Sabuda Katarzyna
  124. Sabuda Krystyna
  125. Salej Krystyna
  126. Smołka Ryszard
  127. Sobol Jolanta
  128. Sokalska Bożena
  129. Sporek Aleksandra
  130. Stęplewska-Powiertowska Bogusława
  131. Stradomska-Słodczyk Marzena
  132. Suchacka-Niewęgłowska Jolanta
  133. Suchorowska Katarzyna
  134. Susłowska-Szpila Iwona
  135. Szantyr Andrzej
  136. Szantyr Ewa
  137. Szczotka Joanna
  138. Szkilnik Barbara
  139. Szkilnik Rafał
  140. Szkilnik-Binda Justyna
  141. Sznura-Paruzel Barbara
  142. Sztechmiler Krzysztof
  143. Szymczyk Magdalena
  144. Śniadach Zbigniew
  145. Świerc-Koś Joanna
  146. Tebinka Beata
  147. Tomczyk-Gruca Maria
  148. Torbus Krystyna
  149. Torbus Wojciech
  150. Twardoch Krystyna
  151. Tybura Magdalena
  152. Tynior Roman
  153. Ucherek-Kowalska Urszula
  154. Ujma Wacław
  155. Wach-Golda Marzena
  156. Wilczek Elżbieta
  157. Wilczek Marcin
  158. Winter-Pawlak Katarzyna
  159. Wiśniowicz Beata
  160. Wojtas Jolanta
  161. Woszek Michał
  162. Woszek Urszula
  163. Wójcik Henryk
  164. Wróbel Jacek
  165. Wycisk Aleksandra
  166. Wycisk Jan
  167. Zacharjasiewicz Małgorzata
  168. Zasępa-Gębarowska Magdalena
  169. Ziomek-Rogacz Dominika
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 992