K8.091/17

REJON WYBORCZY

K8.091/17      Tychy+powiat bieruńsko-lędziński-DENTYŚCI

Liczba mandatów - 4

 

     lp. nazwisko i imię

  1. Anioł-Caban Aniela
  2. Barwinek Grzegorz
  3. Bednarski Daniel
  4. Bienek Grzegorz
  5. Biernat Aleksandra
  6. Bilski Jacek
  7. Bołdys-Kot Małgorzata
  8. Borkowska Marzena
  9. Buchalik Klaudia
  10. Bujas Marian
  11. Buliński Michał
  12. Całka Bożena
  13. Cendry Krystyna
  14. Cendry Marcin
  15. Cichanowicz Maciej
  16. Czenczek Danuta
  17. Czenczek-Kołodziej Monika
  18. Czernek Beata
  19. Czornik-Rogozińska Karina
  20. Dauksza Beata
  21. Degen Anna
  22. Dobosz Beata
  23. Drobek Piotr
  24. Drobek Sabina
  25. Drożdż-Nowak Katarzyna
  26. Dudek Ewelina
  27. Dugacz-Bołdys Teresa
  28. Fijoł-Stolecka Maria
  29. Fik-Gwóźdź Beata
  30. Fortuna-Bujas Elżbieta
  31. Frankowska-Żołna Renata
  32. Gawlikowski Sławomir
  33. Gembalczyk Marta
  34. Ginda Jerzy
  35. Gładysz Barbara
  36. Godzik-Bortnowska Ewa
  37. Górecki Piotr
  38. Grodnicka-Mazurek Wanda
  39. Hajduga Izabela
  40. Harris Bożena
  41. Hejczyk Paweł
  42. Hernas Bolesław
  43. Hernas Krzysztof
  44. Horodeńska Barbara
  45. Jabłeka Roman
  46. Jagodzińska Marta
  47. Janas-Golec Magdalena
  48. Janusiewicz Joanna
  49. Jaros-Kmieć Adrianna
  50. Jaworska-Bilska Anna
  51. Kalabis-Mucowska Monika
  52. Kiczek Joanna
  53. Kocur Edyta
  54. Kosiarek Henryka
  55. Kost Ryszard
  56. Kot-Janczarek Marzena
  57. Krywult Dariusz
  58. Krzisz-Auguścik Antonina
  59. Krzykawski Jan
  60. Kucia-Lampart Jolanta
  61. Kulawik Bartosz
  62. Kulczycka Justyna
  63. Kurcok Karol
  64. Kurczyńska Irena
  65. Kurkowska-Doniec Agnieszka
  66. Kuźma Sylwia
  67. Kwiecień Danuta
  68. Kycia Jacek
  69. Lacroix Maria
  70. Latosi Barbara
  71. Latosi Wojciech
  72. Latosi-Nanys Agnieszka
  73. Leszczyńska Irena
  74. Lubaś-Nitecka Barbara
  75. Łabuś Marta
  76. Łabuś Piotr
  77. Łucek Ewa
  78. Łukasiewicz Bartosz
  79. Łukasiewicz Maciej
  80. Małańczuk-Chrostek Ewa
  81. Mangold Dorota
  82. Maniurka Zbigniew
  83. Marciniak Katarzyna
  84. Mass-Łukasiewicz Elżbieta
  85. Mateja Katarzyna
  86. Mąsior-Sarapata Danuta
  87. Menzel Flora
  88. Mikołajczyk Jadwiga
  89. Mikołajczyk Jakub
  90. Mikołajczyk Katarzyna
  91. Młynek Aleksandra
  92. Moll Tomasz
  93. Mysłowska Izabella
  94. Myszor Henryk
  95. Niedzielski Damian
  96. Nitecka-Buchta Aleksandra
  97. Nowak Przemysław
  98. Ogińska Beata
  99. Ograbisz Anna
  100. Paradysz-Nawrot Ewa
  101. Pawlik Iwona
  102. Peteja-Ćwik Aleksandra
  103. Pękała Dariusz
  104. Piekaj-Wacowska Anna
  105. Pietrasz Anna
  106. Pisarczyk Maria
  107. Plewnia-Sitko Lucyna
  108. Płonka-Krzykawska Jadwiga
  109. Polak Jacek
  110. Poważyńska Beata
  111. Ptak-Latocha Iwona
  112. Pudełko Wojciech
  113. Radomska Beata
  114. Rozik Joanna
  115. Rozik Krystyna
  116. Rozik Paweł
  117. Różycki Marcin
  118. Rudkowska-Banasik Halina
  119. Rupala Piotr
  120. Ryś-Kupień Sabina
  121. Sarapata-Pawlik Magdalena
  122. Seget Aleksander
  123. Sitko Zbigniew
  124. Sitko-Chladek Anna
  125. Skorut-Rybka Monika
  126. Skowronek Anna
  127. Skowronek Jacek
  128. Skupień Małgorzata
  129. Słomka Anna
  130. Słomka Tadeusz
  131. Sobczyk Ewa
  132. Sobotowicz Wanda
  133. Spiess Elżbieta
  134. Stasik Halina
  135. Stawicki Maciej
  136. Stoksik-Płonka Halina
  137. Surman-Nowak Ewa
  138. Swadźba Magdalena
  139. Szczepaniak Paweł
  140. Szczepańska-Gola Anna
  141. Szczerba Halina
  142. Szczerba Iwona
  143. Szmyd-Łucek Michalina
  144. Szostok Joanna
  145. Szpak Ilona
  146. Szymańska-Pawelec Marta
  147. Szymczak Lucyna
  148. Śmieszek Grzegorz
  149. Śmieszek Maria
  150. Śmieszek Wojciech
  151. Świda Danuta
  152. Świtkiewicz Halina
  153. Tkacz Anna
  154. Tomońska-Kokosz Teresa
  155. Viscardi Jan
  156. Viscardi Katarzyna
  157. Viscardi Piotr
  158. Wacowski Rafał
  159. Walotek Michał
  160. Werner Eva
  161. Widepuhl Agata
  162. Wojciechowska Anna
  163. Wojciechowski Jacek
  164. Woźniak-Szopa Marta
  165. Wójcik Halina
  166. Wutzow Jolanta
  167. Wysocka Elżbieta
  168. Zaborska Ewa
  169. Załuska Paulina
  170. Żabińska-Sierszecka Ewa
  171. Żołna-Skóra Iwona
  172. Żółkiewska-Maik Ewa
     
Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2017-02-15
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-02-19
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-04-13
Ilość odsłon artykułu 1090