UCHWAŁA Nr 9/2017 OKW w sprawie: potwierdzenia wyników wyborów w poszczególnych rejonach wyborczych i ogłoszenia listy wybranych delegatów

 

Uchwała nr 9/2017
Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach
z dnia 26 października 2017 r
.

 

w sprawie: potwierdzenia wyników wyborów w poszczególnych rejonach wyborczych i ogłoszenia listy wybranych delegatów

 

Okręgowa Komisja Wyborcza, na podstawie art. §3 ust. 1 pkt. 13 Regulaminu okręgowej komisji wyborczej stanowiącego załącznik do uchwały nr 15 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r. w sprawie regulaminu okręgowej komisji wyborczej, §29 ust. 4 i §45 ust. 1 Regulaminu wyborów do organów izb lekarskich, na stanowiska w organach i trybu odwoływania członków tych organów i osób zajmujących stanowiska w tych organach oraz wyborów komisji wyborczych stanowiącego załącznik do uchwały Nr 12 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r., po dokonaniu kontroli dokumentacji wyborów w rejonach wyborczych,
postanawia:

§1


1. Potwierdzić wyniki głosowania i wyborów delegatów w poszczególnych rejonach wyborczych.
2. Wyniki głosowania i wyborów delegatów, z podziałem na rejony wyborcze, stanowią załącznik do niniejszej uchwały.

§2


Zobowiązać Przewodniczącego Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach do opublikowania w biuletynie Śląskiej Izby Lekarskiej (Pro Medico) oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) Śląskiej Izby Lekarskiej wyników wyborów, o których mowa w §1 uchwały.

§3


Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

               Sekretarz                                                                        Przewodniczący
Okręgowej Komisji Wyborczej                                      Okręgowej Komisji Wyborczej

       Marek Gmerczyński                                                        Stanisław Borysławski

 

 

 

 K8.001/17 Będzin

  1 . Hamankiewicz Maciej
  2 . Kołacz Jacek
  3 . Mandat Mirosława
  4 . Stefaniak Jarosław
  5 . Włusek Mariusz

 

K8.002/17 Bytom (Szpital Wojewódzki Nr 4+prac. ŚUM+prywatne praktyki + nie wykonujący zawodu + wykonujący zawód poza granicami RP)

  1 . Dąbal Mirosław
  2 . Kielan-Postek Iwona
  3 . Kozakiewicz Jacek
  4 . Kożuch Sławomir
  5 . Milejski Janusz
  6 . Pieniążek Jerzy
  7 . Postek Andrzej
  8 . Potempa Tomasz
  9 . Smętek Elżbieta

 

K8.003/17 Bytom(Szpital Specjalistyczny Nr 2+pracownicy ŚUM)

  1 . Biniszkiewicz Tomasz
  2 . Grzesik Piotr
  3 . Jagodziński Leszek
  4 . Urban Tadeusz

 

K8.004/17 Bytom(Szpital Nr 1+pracownicy ŚUM)

  1 . Błażelonis Adam
  2 . Herba Ewa

 

K8.005/17 Bytom(lekarze spoza rejonów 2,3,4)

  1 . Chmurak-Lachendro Janina
  2 . Lipowiecka-Kubacz Urszula
  3 . Szczechowski Krzysztof

 

K8.006/17 Chorzów

  1 . Błaszczyńska Małgorzata
  2 . Jasiński Paweł
  3 . Kohut Ireneusz
  4 . Kopczyńska Barbara
  5 . Korniak Danuta
  6 . Kozina Janusz
  7 . Mendel Żywisław
  8 . Muś Gabriela
  9 . Potyrcha Henryk
  10 . Reszka Beata
  11 . Roleder Michał
  12 . Stencel Stefan
  13 . Teodorowicz-Rachuba Bogna

 

K8.008/17 Czeladź+Wojkowice+Mierzęcice+Siewierz+Bobrowniki, Brudzowice, Psary, Siemonia,Sączów, Przeczyce+Rogoźnik, Strzyżowice)

  1 . Gruenpeter Paweł
  2 . Iwański Grzegorz
  3 . Rogal Mirosława

 

K8.009/17 Dąbrowa Górnicza (Szpital Specjalistyczny)+Sławków

  1 . Wołkowski Janusz
  2 . Ziomek Mariusz

 

K8.010/17 Dąbrowa Górnicza(NZOZ-y+prywatne praktyki+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)

  1 . Gawron Jacek
  2 . Kuboszek Cezary

 

K8.011/17 Gliwice(Centrum Onkologii)

  1 . Olejnik Krzysztof
  2 . Zajusz Aleksander

 

K8.012/17 Gliwice(Gliwickie Centrum Medyczne+NZOZ Szpital Wielospecjalistyczny)

  1 . Golda Adam
  2 . Grudnik Grzegorz
  3 . Seredyński Marek

 

K8.013/17 Gliwice(Szpital Miejski nr 4 z Przychodnią+NZOZ "Vito Med"-Szpital)

  1 . Miczek Jan
  2 . Zdonek Katarzyna

 

K8.014/17 Gliwice(OLK+NZOZ "Unia Bracka"+prywatne prakt.+pozostałe podmioty działalności leczniczej)

  1 . Bosowski Ryszard
  2 . Traczewska Maria
  3 . Truś Radosław

 

K8.015/17 Gliwice(NZOZ-y+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)

  1 . Borysławski Stanisław
  2 . Dobosz Dariusz
  3 . Jamróz-Średniawa Krystyna
  4 . Kozioł Wacław
  5 . Krawczyk Justyna
  6 . Łoś Władysław
  7 . Stefański Zbigniew
  8 . Szozda Ryszard

 

K8.016/17 Jastrzębie Zdrój(Szpital Wojewódzki Nr 2)

  1 . Konieczny Dariusz
  2 . Musialik Krzysztof
  3 . Ploch Artur
  4 . Wróbel Marek

 

K8.018/17 Jaworzno (+Trzebinia, Olkusz, Kraków)

  1 . Dziurdzikowska-Celej Mieczysława
  2 . Finik Maciej
  3 . Kozłowska-Staniczek Julieta
  4 . Kuligowski Artur
  5 . Kurek Józef
  6 . Opalińska Barbara
  7 . Piątek Piotr
  8 . Rynowska-Wiśniewska Jolanta

 

K8.019/17 Katowice(Centrum Psychiatrii+Szpital Geriatryczny+Szpital Murcki)

  1 . Kotrys Krzysztof
  2 . Wrocławska Beata

 

K8.020/17 Katowice(UCK na Medyków+pracownicy ŚUM)

  1 . Bil Adriana
  2 . Cholewka Andrzej
  3 . Flak Maria
  4 . Grzesiak-Kubica Ewa
  5 . Mackiewicz Mirosława
  6 . Ochudło Stanisław
  7 . Romańczyk Tomasz

 

K8.021/17 Katowice(SP Szpital Kliniczny nr 7 Górnośląskie Centrum Medyczne)

  1 . Bartoszek Karina
  2 . Cyzowski Tomasz
  3 . Czyrnik Bogusława
  4 . Kolebacz Bogdan
  5 . Zaorski Krzysztof

 

K8.023/17 Katowice(SP Szpital Kliniczny nr 6 Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka +pracownicy ŚUM)

  1 . Dobrzyńska Estera
  2 . Kopyta Ilona
  3 . Michalak Janusz
  4 . Sobol-Milejska Grażyna

 

K8.024/17 Katowice(Szpital MSWiA)

  1. Kocot Jacek
  2 . Szwed Zygmunt

 

K8.025/17 Katowice(Okręgowy Szpital Kolejowy+Olk-Med sp. z o.o.)

  1 . Byrski Mariusz

 

K8.026/17 Katowice(Katowickie Centrum Onkologii+Stacja Krwiodastwa+Sanepid)

  1 . Migacz Włodzimierz
  2 . Nasiek-Palka Anna
  3 . Wiąk Zbigniew

 

K8.027/17 Katowice("Boni Fratres Catoviensis" NZOZ Szpital Zakonu Bonifratrów p.w. Aniołów Stróżów)

  1 . Drozd Wojciech
  2 . Wilk Krzysztof

 

K8.028/17 Katowice(SPSK im. A.Mielęckiego+pracownicy ŚUM na ul.Francuskiej i na ul.Reymonta)

  1 . Kubicka Krystyna
  2 . Lis-Święty Anna
  3 . Markowski Jarosław
  4 . Rogala-Poborska Iwona

 

K8.029/17 Katowice(UCK na Ceglanej+pracownicy ŚUM)

  1 . Leszczyński Rafał
  2 . Luboń Wojciech
  3 . Maruszczyk Wojciech

 

K8.030/17 Katowice(Szpital św.Elżbiety+Szpital im.Michałowskiego+NFZ+Sąd+Urząd Wojewódzki+Areszt Śledczy+KRUS)

  1 . Hadasik Franciszek

 

K8.031/17 Katowice(Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych+Pogotowie)

  1 . Borowicz Artur
  2 . Przybyło Jacek

 

K8.032/17 Katowice (SP ZLA "Moja Przychodnia" + NZOZ "Unia Bracka")

  1 . Wawrzyczek Maciej

 

K8.033/17 Katowice(prywatne praktyki)

  1 . Dosiak Małgorzata
  2 . Gerber Barbara
  3 . Harbut-Gryłka Anna
  4 . Koraszewska-Matuszewska Bronisława
  5 . Koturbasz Danuta
  6 . Macyszyn Ryszard
  7 . Marquardt Wojciech
  8 . Romaniuk Wanda
  9 . Szczechowski Lech
  10 . Szulc Andrzej

 

K8.035/17 Katowice(lekarze emeryci)

  1 . Błaszczyńska Maria
  2 . Glińska Anna
  3 . Mierzwa Elżbieta
  4 . Pojda Stefan
  5 . Wojciechowska-Wieja Anna

 

K8.036/17 Katowice (Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej)

  1 . Bernacka Magdalena
  2 . Burakowska Anna
  3 . Cebula-Byrska Ilona
  4 . Matuszewski Wojciech
  5 . Sołtysek Rafał
  6 . Żołędziowska-Galas Bogumiła

 

K8.037/17 Knurów + Pilchowice + Czerwionka Leszczyny+Gierałtowice

  1 . Hildebrandt Marek
  2 . Zakrzewska Marzena

 

K8.038/17 Mikołów+powiat mikołowski

  1 . Andrzejewski Józef
  2 . Bera Jacek
  3 . Czapla Jacek
  4 . Dyrda Adam
  5 . Fischer Ireneusz

 

K8.039/17 Mysłowice

  1 . Kies Anna
  2 . Stockfisch Jerzy
  3 . Zastocki Piotr

 

K8.040/17 Piekary Śląskie

  1 . Dugiełło Maciej
  2 . Jasiński Andrzej
  3 . Klosa Zygmunt

 

K8.041/17 Pszczyna+powiat pszczynski

  1 . Dolczak Ludmiła
  2 . Kopocz Stefan
  3 . Sojka-Kowalska Tatiana

 

K8.042/17 Pyskowice,Sośnicowice,Toszek,Rudziniec,Wielowieś

  1 . Malinowska-Cholewka Mariola
  2 . Pabis Jerzy
  3 . Stępniak Michał

 

K8.043/17 Racibórz+powiat raciborski

  1 . Bartoszek Mariusz

 

K8.045/17 Ruda Śląska(Szpital Miejski Bielszowice + nie wyk. zawodu+wykonujący zawód poza granicam+NZOZ "Unia Bracka")

  1 . Potempa Marek
  2 . Woźniok Harald

 

K8.046/17 Rybnik+Jejkowice+Świerklany

  1 . Brodala Leszek
  2 . Denda Diana
  3 . Góral Grzegorz
  4 . Łopacz-Stoczek Stefania
  5 . Marek Bogdan
  6 . Michalik Ryszard
  7 . Muras Andrzej
  8 . Pluta Andrzej
  9 . Wencelis Stanisław
  10 . Wenglarzy-Kowalczyk Wanda
  11 . Wrzoł Alicja
  12 . Wyganowska-Kapryan Anna
  13 . Zimoń Urszula

 

K8.047/17 Rydułtowy+Pszów+Lyski+Gaszowice

  1 . Wojtaszek Henryk
  2 . Zyzak Piotr

 

K8.048/17 Siemianowice Śląskie

  1 . Bon-Bałazińska Joanna
  2 . Depta Eugeniusz
  3 . Gajda Zbigniew
  4 . Knap-Ulbrich Małgorzata

 

K8.049/17 Sosnowiec(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5+pracownicy ŚUM)

  1 . Kęsek Mateusz
  2 . Michalska-Małecka Katarzyna
  3 . Pruszowski Jan
  4 . Sosada Krystyn

 

K8.050/17 Sosnowiec(Centrum Pediatrii + nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)

  1 . Gruenpeter Anna
  2 . Kwiecień-Czerwieniec Ilona
  3 . Siwiec Jan
  4 . Wacław Andrzej

 

K8.052/17 Sosnowiec(Sosnowiecki Szpital Miejski + Obwód Lecznictwa Kolejowego)

  1 . Gałązka Andrzej

 

K8.053/17 Sosnowiec(NZOZ-y+Pogotowie Ratunkowe+Hospicjum+Izba Wytrzeźwień+Areszt Śledczy)

  1 . Kłopotowski Jan
  2 . Madej Stefan
  3 . Siudyka Andrzej

 

K8.057/17 Tarnowskie Góry(WSP im.Hagera+pracownicy ŚUM+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami )

  1 . Poprawa Beata
  2 . Rdes Jerzy
  3 . Tiszler Adam

 

K8.058/17 Tarnowskie Góry (REPTY)

  1 . Gustowski Dariusz

 

K8.059/17 Tarnowskie Góry(NZOZ Szpital Św.Kamila+NZOZy+Zakł.Pulm.+OLK+ZUS+prywatne praktyki+gminy)

  1 . Swoboda Jacek

 

K8.060/17 Tychy(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny sp.Megrez+Szpital Miejski+Sanepid)

  1 . Antosz Zbigniew
  2 . Nitecki Krzysztof
  3 . Piechota Mieczysław
  4 . Sielańczyk Andrzej

 

K8.062/17 Wodzisław Śląski(Zespół Opieki Zdrowotnej+Pogotowie+NZOZ-y z Wodzisławia i gmin: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana, Radlin)

  1 . Kaszubski Marcin
  2 . Kubicz Maciej
  3 . Polok Jakub
  4 . Zyska Michał

 

K8.063/17 Wodzisław Śląski(Szpital Chorób Płuc+prywatne praktyki+nie wyk.zawodu z Wodzisławia i gmin: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana, Radlin+ wykonujący zawód poza granicami RP)

  1 . Cieślicki Jan
  2 . Szczepańska Alicja

 

K8.064/17 Zabrze(Szpital Kliniczny Nr 1+pracownicy ŚUM+Kliniki na ul. Jordana)

  1 . Bąk-Drabik Katarzyna
  2 . Dziedzic Mieczysław
  3 . Jędzura Agnieszka
  4 . Nowak Anna
  5 . Pikiewicz-Koch Anna
  6 . Ziora Katarzyna

 

K8.065/17 Zabrze(Śląskie Centrum Chorób Serca+Szpital Specjalistyczny+pracownicy ŚUM)

  1 . Bajor Monika
  2 . Czecior Eugeniusz
  3 . Kawecki Damian
  4 . Lekston Andrzej

 

K8.066/17 Zabrze(NZOZ Szpital Miejski+prywatne praktyki+nie wykonujący zawodu+Klinika Chorób Płuc+Klinika na Traugutta+wykonujący zawód poza granicami RP)

  1 . Frey Krystian
  2 . Głowacka-Kareł Joanna
  3 . Hawranek Marek
  4 . Kowalski Tomasz
  5 . Rajs Mieczysław
  6 . Tyczyński Andrzej
  7 . Wawrzynek Zygfryd

 

K8.068/17 Zawiercie(Szpital Powiatowy+nie wyk zawodu i prywatne praktyki z Zawiercia i pow. zawierciańskiego)

  1 . Gola-Wałek Beata
  2 . Mleczko Wojciech

 

K8.069/17 Zawiercie(NZOZy z Zawiercia i powiatu zawierciańskiego+ZLA)

  1 . Bieńko Teresa
  2 . Rok Zbigniew

 

K8.070/17 Żory

  1 . Cholewa Zenon
  2 . Kalisz Damian
  3 . Smolik Mariusz

 

K8.071/17 Będzin+powiat będziński-DENTYŚCI

  1 . Charciarek Urszula

 

K8.072/17 Bytom (Akademickie Centrum Stomatologii + pracownicy ŚUM)-DENTYŚCI

  1 . Rosak Przemysław
  2 . Rój Rafał
  3 . Skaba Dariusz

 

K8.073/17 Bytom (NZOZy+nie wyk. zawodu + prywatne praktyki+wykonujący zawód poza granicami RP)-DENTYŚCI

  1 . Bić-Szudak Janina
  2 . Kośnic Zofia
  3 . Poznańska-Ugarenko Jadwiga

 

K8.074/17 Chorzów + Świętochłowice-DENTYŚCI

  1 . Moskal Jerzy
  2 . Sommerlik-Biernat Aleksandra
  3 . Stępnik-Mardzyńska Alina

 

K8.075/17 Dąbrowa Górnicza-DENTYŚCI

  1. Ziętek Piotr

 

K8.076/17 Gliwice+powiat gliwicki (oprócz Knurowa i Pilchowic)-DENTYŚCI

  1 . Bizoń Zbigniew
  2 . Górska-Pudlik Elżbieta
  3 . Szadkowska-Breguła Bożena

 

K8.077/17 Jastrzębie Zdrój+Żory+Zebrzydowice+Wodzisław Śląski+Godów+Gorzyce+Lubomia+Marklowice+Mszana-DENTYŚCI

  1 . Frelich Henryk
  2 . Stańczyk-Franiel Anna

 

K8.078/17 Jaworzno-DENTYŚCI

  1 . Frąckiewicz Leszek
  2 . Pawlik Agnieszka

 

K8.079/17 Katowice(SPSK im. A.Mielęckiego+pracownicy ŚUM+Zesp. Woj. Przych. Spec.+ZLA "Moja Przychodnia"+OLK)

  1 . Jachimiak Irena
  2 . Puszczewicz Zbigniew

 

K8.080/17 Katowice(prywatne praktyki+nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)-DENTYŚCI

  1 . Gutry Alina
  2 . Mazur Marcin
  3 . Solarska-Słonicz Ewa

 

K8.081/17 Mikołów+powiat mikołowski-DENTYŚCI

  1 . Brawańska-Gołuch Joanna

 

K8.084/17 Racibórz+powiat raciborski-DENTYŚCI

  1 . Prudel Norbert

 

K8.086/17 Rybnik+powiat rybnicki+Rydułtowy+Radlin+Pszów+Knurów+Pilchowice-DENTYŚCI

  1 . Goering-Pierożek Barbara
  2 . Kiełkowski Rafał
  3 . Paszek Ewa
  4 . Wieczorek Olgierd

 

K8.087/17 Siemianowice Śląskie-DENTYŚCI

  1 . Borgiel-Marek Halina

 

K8.088/17 Sosnowiec (prywatne praktyki + nie wykonujący zawodu+wykonujący zawód poza granicami RP)-DENTYŚCI

  1 . Gucze Paweł
  2 . Krupiński Józef
  3 . Sroka Krzysztof

 

K8.090/17 Tarnowskie Góry+Piekary Śląskie(gminy)-DENTYŚCI

  1 . Hoinkis Maria
  2 . Wróbel Jacek

 

K8.093/17 Zawiercie+powiat zawierciański-DENTYŚCI

  1 . Dulęba Wiesława
  2 . Jurczak Adam

 

K8.094/17 NZOZ OPIFER

  1 . Majewski Włodzimierz
  2 . Marczyński Antoni
 

Podmiot udostępniający informację inny
Autor/Data powstania Stanisław Borysławski 2017-10-26
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2017-10-28
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2017-10-30
Ilość odsłon artykułu 724