K7.021/07

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 9

K7.021/07 Katowice(SP Szpital Kliniczny nr 7 Górnośląskie Centrum Medyczne)


lp. nazwisko i imię

1 . Adamczyk Witold
2 . Antoniak-Sobczak Katarzyna
3 . Balińska-Kwapulińska Maria
4 . Banasiewicz-Szkróbka Iwona
5 . Bańska Katarzyna
6 . Baran Kateryna
7 . Barańska Justyna
8 . Batko-Szwaczka Agnieszka
9 . Bednarska Krystyna
10 . Bekier-Żelawska Anna
11 . Bereza Przemysław
12 . Berger-Kucza Adrianna
13 . Białek Agata
14 . Białek Anna
15 . Białek Krzysztof
16 . Białkowska Bożena
17 . Bielaj Beata
18 . Biernat Jolanta
19 . Bigewska Agata
20 . Bis Jarosław
21 . Bochenek Tomasz
22 . Bochenek-Klimczyk Krystyna
23 . Boczkowska-Gaik Ewa
24 . Bolkowski Maciej
25 . Bolkowski Tomasz
26 . Borowski Marcin
27 . Bratek Szczepan
28 . Brącel-Leśko Blanka
29 . Brzana-Ratka Katarzyna
30 . Brzoska Jan
31 . Budziarz Barbara
32 . Bukański Mateusz
33 . Bukowiec-Jamrozy Dorota
34 . Byrczek-Godula Kamila
35 . Chimowski Janusz
36 . Chlebowczyk Jacek
37 . Chmurawa Jarosław
38 . Chmurzewska Henryka
39 . Cholewa Katarzyna
40 . Chrobok Katarzyna
41 . Cieliński Łukasz
42 . Cierniak Małgorzata
43 . Ciosek Joanna
44 . Cisak Kamila
45 . Cisoń Sylwia
46 . Cisowska-Babraj Małgorzata
47 . Ciszek-Sawaryn Małgorzata
48 . Cybulski Wiesław
49 . Cyzowski Tomasz
50 . Czapska Anita
51 . Czekaj Agata
52 . Czyrnik Bogusława
53 . Czyrska Małgorzata
54 . Czyż Zbigniew
55 . Ćwik Paweł
56 . Dalecka Anna
57 . Danek Anna
58 . Danielak-Nowak Monika
59 . Doruchowska-Raczek Anika
60 . Drzewiecka Anna
61 . Drzyzga Karolina
62 . Dudek-Niechciał Małgorzata
63 . Dudko Sławomir
64 . Dudzińska-Griszek Joanna
65 . Durałek Andrzej
66 . Duszyńska Małgorzata
67 . Dutkiewicz Beata
68 . Dworowy Sebastian
69 . Dybała Tomasz
70 . Dziedzic Szymon
71 . Dzielicki Adam
72 . Elżbieciak Marek
73 . Fajfer Dariusz
74 . Faryan Maciej
75 . Ficińska Joanna
76 . Fidyk Aleksandra
77 . Fizia Zuzanna
78 . Flak Zbigniew
79 . Franelak-Cywińska Katarzyna
80 . Frysz-Domańska Barbara
81 . Fryźlewicz-Moska Agata
82 . Gajniak Dariusz
83 . Garbocz Piotr
84 . Gardas Rafał
85 . Garus Lech
86 . Gasidło Anna
87 . Gaszewska-Żurek Ewa
88 . Gawlik Łukasz
89 . Gerber Witold
90 . Gewald Katarzyna
91 . Gibiński Michał
92 . Gierek Barbara
93 . Gierek Danuta
94 . Giergielewicz Tomasz
95 . Gomułka Szymon
96 . Gościńska-Bis Kinga
97 . Górniak Eliza
98 . Grabka Marek
99 . Gresyk Adam
100 . Grosicka Anida
101 . Gross Maria
102 . Gruszka Agata
103 . Guc Michał
104 . Guzik Henryk
105 . Guzy Michał
106 . Haberka Maciej
107 . Hajduk Grzegorz
108 . Hajzyk Marcin
109 . Halaba Karolina
110 . Hapeta Beata
111 . Haratykova Halina
112 . Hochuł-Kubica Beata
113 . Holecki Michał
114 . Huć Maciej
115 . Hyper-Ochalik Monika
116 . Irla-Czyżycka Justyna
117 . Jagodzińska Julia
118 . Jaklik Andrzej
119 . Janikowska Agnieszka
120 . Janowska-Rodak Anna
121 . Janusiewicz Piotr
122 . Januszewska Bogusława
123 . Januszewski Krzysztof
124 . Jarosiński Grzegorz
125 . Jedynak-Kałużna Zofia
126 . Jendrzejek Hanna
127 . Jezienicki Marcin
128 . Kaczmarska-Filipek Adriana
129 . Kamiński Jacek
130 . Kamiński Jakub
131 . Kandziora Krzysztof
132 . Kargul Tomasz
133 . Karuga Aleksandra
134 . Kasza Andrzej
135 . Kasztelan-Masłowska Maria
136 . Kaźmierczak-Koćwin Andrzej
137 . Kędzierski Leszek
138 . Kiermasz Kazimierz
139 . Kitowska-Koterla Jolanta
140 . Knast Katarzyna
141 . Knast Krzysztof
142 . Kocierz Magdalena
143 . Koczur Tomasz
144 . Kolasa Jarosław
145 . Kolasa Katarzyna
146 . Kolebacz Bogdan
147 . Kołodziej Tadeusz
148 . Konarska-Kuszewska Ewa
149 . Kopeć Konrad
150 . Korona Magdalena
151 . Korzeń Dariusz
152 . Kosarz-Lanczek Katarzyna
153 . Kosmulski Kamil
154 . Kostecki Jacek
155 . Kostyra Jacek
156 . Kośmider Jerzy
157 . Kot Wioletta
158 . Kotulska Anna
159 . Kowalczyk-Kowalska Maria
160 . Kowalewska-Twardela Teresa
161 . Kowalówka Adam
162 . Kozaczka Joanna
163 . Kozyra Andrzej
164 . Koźmin-Burzyńska Agnieszka
165 . Kramza Justyna
166 . Krauze Jolanta
167 . Krawczyk Jerzy
168 . Kret Bartłomiej
169 . Kruczak Wojciech
170 . Krupa Jarosław
171 . Krupowies Arkadiusz
172 . Krzych Łukasz
173 . Krzywda Paweł
174 . Kucharzewski Marcin
175 . Kukier Jakub
176 . Kukier Joanna
177 . Kułach Andrzej
178 . Kunecki Marcin
179 . Kusaj Agnieszka
180 . Kusz Błażej
181 . Kuś-Skóra Halina
182 . Kwaśniewski Wojciech
183 . Kwiatkowski Stanisław
184 . Lasek-Bal Anetta
185 . Lasota Bartosz
186 . Latała Robert
187 . Legierska Katarzyna
188 . Legierska Maria
189 . Lelek Michał
190 . Leszczyna Arkadiusz
191 . Lewicki Andrzej
192 . Liberska Ewa
193 . Liska Aleksandra
194 . Litewka Agnieszka
195 . Lorek Andrzej
196 . Łaska-Wrona Aleksandra
197 . Łaszczyca Michał
198 . Łoboda Danuta
199 . Łytkowska Natalia
200 . Machej Leszek
201 . Machura Aleksandra
202 . Maj Marek
203 . Maksis Piotr
204 . Malik Hieronim
205 . Mamcarz Piotr
206 . Mandecki Tadeusz
207 . Marmaj Małgorzata
208 . Marszałek Magdalena
209 . Maślankiewicz Katarzyna
210 . Matyszczak-Toniak Lidia
211 . Merk Wojciech
212 . Michalak Zbigniew
213 . Michalewska-Włudarczyk Aleksandra
214 . Michow Marin
215 . Mierzwiński Maciej
216 . Mizia Magdalena
217 . Młynarski Rafał
218 . Monastyrska-Cup Barbara
219 . Morawski Włodzimierz
220 . Mostowska-Grzesik Magdalena
221 . Motta Ewa
222 . Mrozek Roman
223 . Mrózek-Osinka Beata
224 . Myszor Jarosław
225 . Nabiałek Edyta
226 . Nadrowski Paweł
227 . Naglik Sebastian
228 . Nendza Krzysztof
229 . Norman Radosław
230 . Nowak Jolanta
231 . Nowak Marcjusz
232 . Nowak Mariola
233 . Nowak Seweryn
234 . Nowak-Jeż Beata
235 . Nowak-Majda Patrycja
236 . Nowrocka-Bednarek Anna
237 . Ochała Beata
238 . Ochudło Krzysztof
239 . Olwiński Maciej
240 . Orechwo Agnieszka
241 . Orszulak Witold
242 . Paliga Jakub
243 . Paprocki Jerzy
244 . Parma Radosław
245 . Pawłowska Joanna
246 . Pawłowski Jarosław
247 . Pawłowski Tomasz
248 . Piekarski Marek
249 . Piesik Piotr
250 . Piłat Dorota
251 . Piłat Eugeniusz
252 . Piotrowski Jerzy
253 . Piotrowski Piotr
254 . Pisarczyk Anna
255 . Piwkowska Małgorzata
256 . Porębski Mateusz
257 . Prusek Katarzyna
258 . Pruski Maciej
259 . Pruski Maciej
260 . Przytuła Małgorzata
261 . Puz Przemysław
262 . Pyrlik Andrzej
263 . Pysz Piotr
264 . Raczak Maciej
265 . Radwan Kazimierz
266 . Radziszewski Leszek
267 . Rakoczy Jarosław
268 . Rembiesa-Jarosińska Edyta
269 . Rogoż Barbara
270 . Roleder Tomasz
271 . Rybicka-Musialik Anna
272 . Rychlik Wojciech
273 . Rzemieniuk Anna
274 . Segiet Seweryn
275 . Shrestha Rajesh
276 . Sidorowicz Barbara
277 . Siedy Janusz
278 . Sikora Gabriela
279 . Sikora Jolanta
280 . Sikora-Puz Agnieszka
281 . Sirek Sebastian
282 . Sitko Marcin
283 . Siudek Witold
284 . Skarysz Janusz
285 . Skorczyńska Jolanta
286 . Skowron Janusz
287 . Skrzypek-Wańha Janina
288 . Skupień Hanna
289 . Smolka Grzegorz
290 . Snarska-Radziejewska Anna
291 . Sołtyk Jacek
292 . Sosnowska Maria
293 . Stachoń Krystian
294 . Stanisz-Kempa Joanna
295 . Stańczyk Dariusz
296 . Stasiów Andrzej
297 . Stasiów Bartłomiej
298 . Stelmach-Wawrzyczek Magdalena
299 . Stepańczak Radosław
300 . Stępień Kinga
301 . Stęposz Arkadiusz
302 . Stolarzewicz-Zając Krystyna
303 . Stryjewska-Makuch Grażyna
304 . Strzelczyk Piotr
305 . Syzdół Marcin
306 . Szady Anna
307 . Szarzyńska-Ruda Małgorzata
308 . Szczogiel Jan
309 . Szkółka Łukasz
310 . Szmagała Adrianna
311 . Szmigiel Adam
312 . Sznajder Katarzyna
313 . Sznajder Rafał
314 . Szymański Leszek
315 . Śmieja-Jaroczyńska Benita
316 . Świderska Elżbieta
317 . Titz-Bober Magdalena
318 . Turski Maciej
319 . Urbańczyk-Świć Dagmara
320 . Wacławczyk Tomasz
321 . Waga Karolina
322 . Walkowicz Wojciech
323 . Wańha Wojciech
324 . Warsz-Wianecka Aldona
325 . Wenzel-Jasińska Izabella
326 . Wewior-Cierpka Katarzyna
327 . Węglarzy Andrzej
328 . Wieczorek Joanna
329 . Wieczorek Piotr
330 . Wieczorek Piotr
331 . Wieczorek Robert
332 . Wieja Paweł
333 . Wilczek Jacek
334 . Wilczyński Mirosław
335 . Wilk Bartosz
336 . Wilk Robert
337 . Wita Krystian
338 . Włodarczyk Agnieszka
339 . Włudarczyk Bożena
340 . Włudarczyk Witold
341 . Woźniak-Skowerska Iwona
342 . Woźnicka Justyna
343 . Wójcik Maciej
344 . Wróbel Wojciech
345 . Wróbel Wojciech
346 . Wróblewska Karolina
347 . Wybraniec Maciej
348 . Zagórski Marcin
349 . Zając Tadeusz
350 . Zakrzewska Anna
351 . Zalasek Ewelina
352 . Zaorski Krzysztof
353 . Zimoch Jacek
354 . Zuziak-Pruska Jolanta
355 . Żak Aleksandra
356 . Żelawski Wojciech
357 . Żmudzki Jakub
358 . Żuchowska Barbara
359 . Żuk-Popiołek Izabela
360 . Żurakowski Aleksander
361 . Żurawski Piotr
362 . Żurek Paweł
363 . Żurek Przemysław
364 . Życińska-Dębska Elżbieta
 

Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2012-12-12
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2012-12-23
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2013-02-27
Ilość odsłon artykułu 7557