K7.033/07

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 7

K7.033/07 Katowice(prywatne praktyki)


lp. nazwisko i imię

94 . Abu Samra Rafik
95 . Adamczyk Tomasz
96 . Adamek Mariusz
97 . Arct-Danielak Danuta
98 . Arkuszewski Zbigniew
99 . Armatys Krystyna
100 . Ataman-Wilczek Barbara
101 . Bajdel Stanisław
102 . Bałys-Chmura Lidia
103 . Bar Andrzej
104 . Becker Andrzej
105 . Bednarczyk-Kozłowska Magdalena
106 . Bednarska Lidia
107 . Bełkowska-Śliż Danuta
108 . Białas Barbara
109 . Bierzyńska-Macyszyn Grażyna
110 . Biolik Sylwia
111 . Błach Andrzej
112 . Błażyca Jadwiga
113 . Bodera Jerzy
114 . Bojanowska Krystyna
115 . Bończyk Andrzej
116 . Bortel-Badura Maria
117 . Bratek Anna
118 . Broma-Kondrat Anna
119 . Bromilska-Lipowczan Teresa
120 . Brudnik Barbara
121 . Brzezińska Monika
122 . Budych Marcin
123 . Budziosz Stanisław
124 . Buliński Adam
125 . Buszman Piotr
126 . Bystrzejewska Wioletta
127 . Ceglarek Wojciech
128 . Chełmicki Artur
129 . Chmielak Franciszek
130 . Cichoń-Frey Wiesława
131 . Cierpioł Barbara
132 . Cierpka Elżbieta
133 . Ciżkowicz-Domaradzka Dorota
134 . Cwynar Grzegorz
135 . Czakańska-Dec Beata
136 . Czaplicka Iwona
137 . Czasławska Barbara
138 . Czuma Krzysztof
139 . Ćwik Piotr
140 . Danowska-Zdziebło Mariola
141 . De Lichy De Lichy Beata
142 . Dec Juliusz
143 . Dega Renata
144 . Domaradzka Emilia
145 . Domaradzki Wojciech
146 . Dosiak Małgorzata
147 . Drobisz Marcin
148 . Drozd Piotr
149 . Drozhevska Kateryna
150 . Drzewiecki Janusz
151 . Dydo Katarzyna
152 . Dyduch Antoni
153 . Dynia-Kiesler Jolanta
154 . Dzióbek Bogusława
155 . Fedorowska Aleksandra
156 . Fedorowski Jarosław
157 . Figiel-Majcher Helena
158 . Filip Ines
159 . Filipecka Iwona
160 . Frąc Robert
161 . Frycz-Ziomko Teresa
162 . Furmanik-Maślankiewicz Krystyna
163 . Gawlikowicz Ewa
164 . Gągola Krzysztof
165 . Gerber Barbara
166 . Gębka Wojciech
167 . Giełzak Dariusz
168 . Giercuszkiewicz-Kochanek Teresa
169 . Gierek-Ciaciura Stanisława
170 . Gil Dariusz
171 . Gołba Stanisław
172 . Gołębiowska-Chmielak Zenona
173 . Gonciarz Zbigniew
174 . Gorecka Bogna
175 . Grabowska Zuzanna
176 . Grettka Krzysztof
177 . Grim Andrzej
178 . Groele Henryk
179 . Gronowicz-Szymańska Bronisława
180 . Grzybek Barbara
181 . Grzybek Wincenty
182 . Guzikowski Krzysztof
183 . Hacura Jerzy
184 . Hajdas-Kudela Ilona
185 . Harbut-Gryłka Anna
186 . Haubrich-Kochelt Marta
187 . Hayatullah Abdullah
188 . Hefczyc Jolanta
189 . Huta Andrzej
190 . Hutka Małgorzata
191 . Isakow Jan
192 . Iwańczak Anna
193 . Jacak Leonarda
194 . Jagiellak Zofia
195 . Jakubowska Halina
196 . Janas Piotr
197 . Janiec Katarzyna
198 . Janusz Leszek
199 . Jarosz-Lesz Anna
200 . Jastrzembska Lilianna
201 . Jawień Danuta
202 . Jaworski Piotr
203 . Jochemczyk-Banek Urszula
204 . Jurewicz-Bartczak Antonina
205 . Jurkiewicz Andrzej
206 . Kalus-Witkowicz Halina
207 . Kamiński Romuald
208 . Kamionka Arkadiusz
209 . Kania Barbara
210 . Kargul Włodzimierz
211 . Kazek Janusz
212 . Kazibutowska-Zarańska Zofia
213 . Kiecka Mariusz
214 . Kiepura Maria
215 . Klar Marek
216 . Kobanij-Bogusz Tatiana
217 . Kocjan-Solarczyk Grażyna
218 . Kohut Maciej
219 . Kołodziejczyk Adam
220 . Kołodziejczyk Krzysztof
221 . Kołodziejczyk-Krykowska Janina
222 . Kołton-Dolina Małgorzata
223 . Komarowa Aleksandra
224 . Koncewicz Marcin
225 . Konopka Aleksandra
226 . Kopczyński Jarosław
227 . Koraszewska-Matuszewska Bronisława
228 . Korczyńska Barbara
229 . Koturbasz Danuta
230 . Koza Krzysztof
231 . Kozłowska Daria
232 . Kozub Dariusz
233 . Krauze Mieczysław
234 . Kropka Witold
235 . Król Marek
236 . Kryk Andrzej
237 . Krysowska Anna
238 . Krzywicka Agnieszka
239 . Kuczera Bartłomiej
240 . Kuczera Małgorzata
241 . Kujawa-Szewieczek Agata
242 . Kulczyk-Repeć Iwona
243 . Kuleszyński Jaromir
244 . Kuleta-Bosak Elżbieta
245 . Kulis Marta
246 . Kunicki Piotr
247 . Kuroś-Wikło Anna
248 . Kurpas Wojciech
249 . Lanczek Janusz
250 . Latacz Paweł
251 . Latała Mariusz
252 . Lelek Małgorzata
253 . Lembryk-Kudelko Monika
254 . Lenart Jarosław
255 . Leszczewska-Zembrzycka Jolanta
256 . Lewiński Adam
257 . Lis Krystyna
258 . Lubelska Krystyna
259 . Luksa Iwona
260 . Łabudzińska-Kasprzak Bogumiła
261 . Ławniczek Tomasz
262 . Łuszczyńska Urszula
263 . Maciejewska Joanna
264 . Macyszyn Ryszard
265 . Malesa-Nagły Honorata
266 . Mańka Grzegorz
267 . Marek-Michalska Bożena
268 . Marks Andrzej
269 . Martynowicz-Kusa Małgorzata
270 . Matuszczyk Maciej
271 . Mazurek Maciej
272 . Michalska Jolanta
273 . Michalski Aleksander
274 . Micuła Jacek
275 . Migacz-Ruchlewicz Dominika
276 . Mika-Uszok Urszula
277 . Milewski Krzysztof
278 . Misiewicz Tomasz
279 . Misiewicz-Opiela Dorota
280 . Mniszek Jacek
281 . Niczyporuk Arkadiusz
282 . Niewolska Małgorzata
283 . Nobis-Mamok Barbara
284 . Nowak Arkadiusz
285 . Nowicka-Kryca Beata
286 . Orliński Tomasz
287 . Orylski Tomasz
288 . Parma Zofia
289 . Pawelec Krystyna
290 . Pawełczak Barbara
291 . Pawełczyk Bożena
292 . Pawlak Szymon
293 . Pertkiewicz-Zając Marta
294 . Petelenz Tadeusz
295 . Piątek Roman
296 . Pierzchała Mirosław
297 . Pilarczyk Grzegorz
298 . Pilch Jan
299 . Piotrowska Wanda
300 . Piwowarczuk Katarzyna
301 . Pośpiech Grzegorz
302 . Prajsnar Grzegorz
303 . Przytuła-Kandzia Katarzyna
304 . Psurek Anna
305 . Puchała Ewa
306 . Pułapa Mariusz
307 . Rauch Beniamin
308 . Reichert-Bereszko Alina
309 . Richter-Hrycyszyn Joanna
310 . Roczniok Ewa
311 . Rogóż Waldemar
312 . Rojek Andrzej
313 . Rosołowski Łukasz
314 . Rozmus-Warcholińska Wioletta
315 . Samborek Małgorzata
316 . Saturna Krystyna
317 . Sierociński Marcin
318 . Sikora Aleksander
319 . Sikora Aneta
320 . Sikora Teresa
321 . Sipiński Adam
322 . Siwiec Weronika
323 . Skowron Grzegorz
324 . Słonicz Marek
325 . Smagowska Joanna
326 . Sodowska Henryka
327 . Sosnowska-Nowak Danuta
328 . Sowiński Marek
329 . Stachura-Kułach Aldona
330 . Stanek Wojciech
331 . Starzewska-Żelawska Magdalena
332 . Staw Tadeusz
333 . Stępień Beata
334 . Syrkiewicz-Trepiak Danuta
335 . Szaran Anna
336 . Szczechowski Lech
337 . Szczeklik-Franek Anna
338 . Szczepanik Katarzyna
339 . Szczęśniak Maciej
340 . Szczęśniak Sławomir
341 . Szczygieł Jarosław
342 . Szeremeta-Bazylewicz Grażyna
343 . Szewczyk-Seifert Gabriela
344 . Szkocny Zygmunt
345 . Szkodny Marcin
346 . Szturm-Rejniak Ewa
347 . Szulińska-Goral Róża
348 . Szwarczewska Ewa
349 . Ślęczka Andrzej
350 . Ślosarczyk Jerzy
351 . Śmigiel Mariusz
352 . Świerad Marcin
353 . Święszek Ewa
354 . Tarnawska Jadwiga
355 . Tarski Leszek
356 . Tkacz Adrian
357 . Tokarz Dariusz
358 . Tomana-Mielcarek Lidia
359 . Trestka Mirosław
360 . Trojan Ewa
361 . Trojnar Magdalena
362 . Trybuś Danuta
363 . Trzciąkowski Krzysztof
364 . Trznadel Stanisław
365 . Tyczyńska Grażyna
366 . Tymczyńska Ewa
367 . Tymowska Magdalena
368 . Udrycka-Wróblewska Anna
369 . Urban Irena
370 . Urban-Cierpioł Ewa
371 . Walkowicz Grażyna
372 . Wanat-Wiśniewska Maria
373 . Wasiuta Piotr
374 . Wawrzyniak Ewa
375 . Wętka Mieczysław
376 . Wietecha Janusz
377 . Wilk Katarzyna
378 . Wilk Marcin
379 . Wiśniewska Joanna
380 . Właszczuk-Szulc Hanna
381 . Włoch-Targońska Magdalena
382 . Wojtala Barbara
383 . Wolańska-Karut Joanna
384 . Wolnicka Aleksandra
385 . Wołek-Pochopień Ilona
386 . Woszczyk Dariusz
387 . Woźniak Andrzej
388 . Wyszyńska Zofia
389 . Zaremba Marian
390 . Zawadzki Tomasz
391 . Zembrzycka-Cielecka Maryla
392 . Zielińska-Skorwider Halina
393 . Zielonka Alina
394 . Ziernicka Mieczysława
395 . Zimoch Marcin
396 . Zymon-Zagórska Anna
397 . Żabski Mariusz
 

Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2012-12-12
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2012-12-23
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2013-02-27
Ilość odsłon artykułu 6755