K7.049/07

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 7

K7.049/07 Sosnowiec(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5+pracownicy ŚUM)


lp. nazwisko i imię

1 . Adamczyk Piotr
2 . Alberski Bogdan
3 . Arciszewski Aleksander
4 . Babiak Arkadiusz
5 . Bacia Viola
6 . Banaś Paweł
7 . Banc Krzysztof
8 . Barańska-Lis Teresa
9 . Barczyński Andrzej
10 . Bartelmus Jolanta
11 . Bednarska Genowefa
12 . Białczyk Agnieszka
13 . Biela-Chadzińska Lucyna
14 . Bielas Anna
15 . Bieniec Wiesław
16 . Błońska-Fajfrowska Barbara
17 . Bold Tadeusz
18 . Bożek Marek
19 . Brylska Aleksandra
20 . Brzezińska Monika
21 . Bubik Marcin
22 . Bułanowski Zbigniew
23 . Byrczek Tomasz
24 . Cegłowska Alicja
25 . Chanek Izabela
26 . Chmielewski Łukasz
27 . Chrabański Olgierd
28 . Chrobak Magdalena
29 . Cichecka Joanna
30 . Ciemniewska Anna
31 . Ciemniewski Jerzy
32 . Ciszowska-Bogdał Halina
33 . Czajka Aleksander
34 . Czech Krzysztof
35 . Czerniak Aleksandra
36 . Dobrowolski Dariusz
37 . Drabik Mariusz
38 . Dracz Bożena
39 . Drozd Grzegorz
40 . Drożdż-Szczypka Magdalena
41 . Drygalski Marcin
42 . Drzewiecka Anna
43 . Dubiel-Madej Joanna
44 . Dudek-Dyczkowska Dorota
45 . Dusza Paweł
46 . Duszkiewicz-Gardas Jolanta
47 . Dyczkowski Krzysztof
48 . Dyrda Marcin
49 . Dziura Wojciech
50 . Engelking Magdalena
51 . Eszyk Jerzy
52 . Fedyszyn-Urbanowicz Katarzyna
53 . Feliks Ewa
54 . Ficenes Piotr
55 . Fogt Małgorzata
56 . Frejowska Marta
57 . Gajda Tomasz
58 . Gajdzik-Orzeł Marta
59 . Gajos Leszek
60 . Gałka Małgorzata
61 . Gaździk Tadeusz
62 . Głowacki Bartosz
63 . Gnacik Wojciech
64 . Gola Artur
65 . Gołębski Piotr
66 . Gonciarz Maciej
67 . Gorczyca Barbara
68 . Grzyb Michał
69 . Gul Tomasz
70 . Gumkowska-Sroka Olga
71 . Hajduła Magdalena
72 . Idzik Mirosław
73 . Jagoda Bogusz
74 . Jagoda Katarzyna
75 . Jałowiecki Przemysław
76 . Jankowska Judyta
77 . Jasińska Joanna
78 . Jastrzębski Mirosław
79 . Jędrosz Krzysztof
80 . Jonderko Krzysztof
81 . Jupowiecki Jerzy
82 . Kaleta Marek
83 . Kapałka Agata
84 . Karbowski Witold
85 . Karoń Sławomir
86 . Kasicka-Jonderko Anna
87 . Kaspera Wojciech
88 . Kasperczyk Mariusz
89 . Kasprzyk Marta
90 . Kawka-Buszman Magdalena
91 . Kępa Anna
92 . Kępka Jacek
93 . Kijas Agnieszka
94 . Kijonka Czarosław
95 . Klein Elżbieta
96 . Klich-Nikolow Edyta
97 . Kmiecik-Małecka Elżbieta
98 . Kobiela Janusz
99 . Kocot Emilian
100 . Kocot-Jałowiecka Katarzyna
101 . Kołek Bartosz
102 . Kondracka Ewa
103 . Kopera Marek
104 . Korzekwa Witold
105 . Kosałka Konrad
106 . Kosiak Radosław
107 . Koszowska Małgorzata
108 . Kościelniak Agata
109 . Kotarski Marek
110 . Kozera Jarosław
111 . Kraszewska Ewa
112 . Krawczyk Lech
113 . Krawczyk Wiktor
114 . Krawczyk-Szmyracha Magdalena
115 . Krużel-Mendrek Joanna
116 . Krysik Katarzyna
117 . Krzelowska Barbara
118 . Krzywda Anna
119 . Kuchno-Jop Magdalena
120 . Kuciel-Polczak Izabela
121 . Kuczera-Kułaga Magdalena
122 . Kulhawik Jacek
123 . Kwinta Włodzimierz
124 . Langer-Kuligowska Beata
125 . Larysz Patrycja
126 . Lech Arkadiusz
127 . Lelek Marta
128 . Lelek Paweł
129 . Lenkiewicz Krzysztof
130 . Lepiarz-Rusek Wanda
131 . Leszczyński Grzegorz
132 . Lis Paweł
133 . Liszka Michał
134 . Lorenc Zbigniew
135 . Ładziński Piotr
136 . Łagoda Justyna
137 . Łucki Zbigniew
138 . Madeyski Jarosław
139 . Majchrzak Henryk
140 . Majchrzak Krzysztof
141 . Malczyk Magdalena
142 . Malczyk Mariusz
143 . Maliszewski Mariusz
144 . Małecka-Dembowska Jolanta
145 . Małecki Paweł
146 . Małuch Piotr
147 . Marciniak Radosław
148 . Markiel Zbigniew
149 . Markowska Joanna
150 . Mądrowska-Trzuskowska Barbara
151 . Mędrek-Januszek Renata
152 . Miecznikowski Witold
153 . Miedzińska Jadwiga
154 . Mikiciuk-Szczerba Anita
155 . Mikulska-Zawadzka Zofia
156 . Misiek Małgorzata
157 . Miśta Tomasz
158 . Moneta Grzegorz
159 . Morawiec Karolina
160 . Mróz Jakub
161 . Mularczyk Aldona
162 . Mularska-Decewicz Monika
163 . Musialik Joanna
164 . Musiał-Kopiejka Magdalena
165 . Myszkowska-Latacz Kinga
166 . Nawrocki Mikołaj
167 . Niemkiewicz Danuta
168 . Nita Małgorzata
169 . Niziński Witold
170 . Nolewajka Marcin
171 . Nowak Rafał
172 . Nowak Roman
173 . Nowakowski Kazimierz
174 . Nowicka Monika
175 . Obrębski Tomasz
176 . Oczkowicz Bartosz
177 . Ogłódek Marcin
178 . Ogrodowska-Hamankiewicz Ewa
179 . Olesińska Gabriela
180 . Opiłka Mieszko
181 . Owczarski Krzysztof
182 . Pałac Jacek
183 . Parysek-Rok Barbara
184 . Pasierbek Mirosław
185 . Pastucha Maciej
186 . Pawełek Małgorzata
187 . Pawełek Piotr
188 . Petelenz Michał
189 . Piechota Leszek
190 . Piekarska Sybilla
191 . Pieńko Wiesław
192 . Pięta Małgorzata
193 . Pilarek Jarosław
194 . Pilch Łukasz
195 . Piszcz Małgorzata
196 . Płachta Ewa
197 . Podgórski Jacek
198 . Polak Andrzej
199 . Polczak Łukasz
200 . Prajsner Andrzej
201 . Prudło Lilianna
202 . Przybyła Maciej
203 . Pułtorak Bartosz
204 . Rabsztyn-Lebensztejn Mariola
205 . Radzik Dagmara
206 . Rok Artur
207 . Rudner Robert
208 . Rusin-Wieniewska Barbara
209 . Ryba Jan
210 . Rysiakiewicz Ewa
211 . Rzepecka Grażyna
212 . Rzycki Rafał
213 . Sapała-Stachurska Justyna
214 . Satalecki Ryszard
215 . Sięka Witold
216 . Sikora Adam
217 . Sikorski Jakub
218 . Sitek Piotr
219 . Skorupska-Kutrzyk Katarzyna
220 . Słaboń Joanna
221 . Słaboń-Willand Monika
222 . Słonka Grzegorz
223 . Słota-Czyrwik Aleksandra
224 . Służałek Maciej
225 . Sobczyk Wojciech
226 . Sobieniak Monika
227 . Sołtysik Mirela
228 . Sołtysik Tomasz
229 . Stadnicki Antoni
230 . Staniszewska Joanna
231 . Stańkowska Anna
232 . Starzewska Małgorzata
233 . Starzewski Jacek
234 . Stasiowski Michał
235 . Stefańczyk Anna
236 . Stelmach Elżbieta
237 . Stępień Tomasz
238 . Stomal-Słowińska Monika
239 . Sudy-Pazik Karolina
240 . Szaniewski Krzysztof
241 . Szarek-Skotnicka Agata
242 . Szepetowski Rafał
243 . Szewczyk Wojciech
244 . Szkulik Magdalena
245 . Szkulik-Bugaj Zyta
246 . Szmyt Marcin
247 . Szyguła Joanna
248 . Szymańska Katarzyna
249 . Śpiewak Dorota
250 . Świeboda Adam
251 . Targoński Aleksander
252 . Tomalski Witold
253 . Tomczyk Andrzej
254 . Trybus Oktawian
255 . Turczyn Andrzej
256 . Tymowski Michał
257 . Urbanowicz Adam
258 . Walińska-Ślęzak Barbara
259 . Wartak Magdalena
260 . Wąs Urszula
261 . Wielgosz Joanna
262 . Wierzbicki Leszek
263 . Wikłacz-Kozubek Barbara
264 . Wilczyński Artur
265 . Wilk Jarosław
266 . Wiśniewski Przemysław
267 . Wnuk Zuzanna
268 . Wojakowski Andrzej
269 . Wójcik Krzysztof
270 . Wójcik Krzysztof
271 . Wójcik Renata
272 . Wrotniak Maciej
273 . Wróbel Anna
274 . Wylężek Dariusz
275 . Wyrozumski Dariusz
276 . Zabierzewska-Perenc Beata
277 . Zagórska-Ryguła Joanna
278 . Zapart Arkadiusz
279 . Zbrojewski Adam
280 . Zejc Dariusz
281 . Zieliński Bogdan
282 . Zientek Andrzej
283 . Żaczek Jadwiga
284 . Żerdziński Michał
 

Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2012-12-12
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2012-12-23
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2013-02-27
Ilość odsłon artykułu 7484