K7.062/07

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 9

K7.062/07 Tychy+powiat bieruńsko-lędziński

 

lp. nazwisko i imię

1 . Abu Samra Motaz MS
2 . Adamek Iwona
3 . Anderko-Glenszczyk Grażyna
4 . Babińska Magdalena
5 . Bajor Beata
6 . Barańska Urszula
7 . Barchnicka Agnieszka
8 . Barczyk Izabella
9 . Barwinek Ewa
10 . Bednarczyk Izabela
11 . Bereszko Jerzy
12 . Białas Julitta
13 . Bielecka Barbara
14 . Biernacka Magdalena
15 . Biernat Magdalena
16 . Biernat Robert
17 . Biowska-Kurkowska Iwona
18 . Birecka Danuta
19 . Blada Piotr
20 . Błaszkiewicz Daria
21 . Bober Izabela
22 . Bober Jerzy
23 . Boczar Krystyna
24 . Boczoń-Sobuta Teresa
25 . Bogacz Krystyna
26 . Bogucka-Lysko Anna
27 . Bolisęga Krzysztof
28 . Borkowski Krzysztof
29 . Bryjok Andrzej
30 . Bryła-Witych Katarzyna
31 . Bryndal Ewa
32 . Budniok-Marszołek Irena
33 . Budny Elżbieta
34 . Buksa Jarosław
35 . Burkat Dorota
36 . Bzowska Agnieszka
37 . Chmielnicka Jolanta
38 . Chmielnicki Bartosz
39 . Chrobok Joanna
40 . Ciągło-Czarnynoga Barbara
41 . Cisowska Anita
42 . Cybulska-Szkup Lidia
43 . Czarnecka Bożena
44 . Czarny Jacek
45 . Czech Barbara
46 . Czerwik Beata
47 . Czyżewicz Adam
48 . Czyżewicz Maria
49 . Daniłowicz-Magiera Justyna
50 . Darocha Zbigniew
51 . Dobczyk Monika
52 . Dobija Antoni
53 . Domański Henryk
54 . Draga Michalina
55 . Drozdek Magdalena
56 . Duda Karol
57 . Duława Jolanta
58 . Duraj Piotr
59 . Dyczek-Parys Ewa
60 . Dyjas Robert
61 . Dzido Antoni
62 . Dziemianko Alicja
63 . Dziuk Aleksandra
64 . Dziuk Damian
65 . Engel-Sobczyk Maria
66 . Fąfara-Kozłowska Jolanta
67 . Ficek Krzysztof
68 . Fidyk Ewa
69 . Fierla Bolesław
70 . Fijoł Janusz
71 . Filipek Bernard
72 . Franecka Marzena
73 . Gabryel Andrzej
74 . Gajos-Giglok Jolanta
75 . Gałązka-Mitka Urszula
76 . Garbacz Marcin
77 . Garbus Maria
78 . Gemza Krzysztof
79 . Gertych Witold
80 . Głód Bożena
81 . Górkiewicz-Skulska Helena
82 . Górny Monika
83 . Grabińska Barbara
84 . Grabiński Mariusz
85 . Grabowska Krystyna
86 . Grabowska Małgorzata
87 . Grzegorzewska-Jorgen Aniela
88 . Grzesiak Ryszarda
89 . Hachuła Grzegorz
90 . Hajda-Paluch Urszula
91 . Handel Bogusław
92 . Harmata-Kozicka Irena
93 . Harris George
94 . Hernik Paweł
95 . Homańczyk-Dubiel Grażyna
96 . Hrabak Danuta
97 . Hudy Alojzy
98 . Hyla-Żołna Wiesława
99 . Ignacy Magdalena
100 . Jabłeka Krystian
101 . Jach-Sosna Mirosława
102 . Jagodzińska Olimpia
103 . Janczarek Janusz
104 . Janik Jacek
105 . Janik Małgorzata
106 . Janusz Bronisław
107 . Jany Bogdan
108 . Jawor Artur
109 . Jelonek Małgorzata
110 . Jezierska-Wysocka Beata
111 . Jezierski Piotr
112 . Jezierski Ryszard
113 . Jureczko Ewa
114 . Juzoń Tadeusz
115 . Kaczmarczyk Marcin
116 . Kalacińska Marta
117 . Kaliński Janusz
118 . Kałuska Katarzyna
119 . Karczmarczyk Lidia
120 . Kasińska-Różycka Teresa
121 . Kasprzyk Jacek
122 . Kaszyk Grzegorz
123 . Kazanowska Anna
124 . Kazanowski Bolesław
125 . Kempny Andrzej
126 . Kimpel Katarzyna
127 . Kirmes Marzena
128 . Kisała Aleksandra
129 . Klajnowicz Anna
130 . Klimczyk Czesław
131 . Klimek Barbara
132 . Klimek Dariusz
133 . Klimkiewicz Lilia
134 . Knapczyk Andrzej
135 . Kochańska-Kurska Danuta
136 . Koczar-Markowska Sylwia
137 . Koczuk Natalia
138 . Kolny Leon
139 . Konarska-Świerczewska Helena
140 . Końca Adam
141 . Kopocińska Joanna
142 . Kopociński Marcin
143 . Kosler-Adamczyk Krystyna
144 . Kostka Magdalena
145 . Kostyra Adam
146 . Koterla Wiesław
147 . Kozicki Antoni
148 . Kozłowski Andrzej
149 . Krawczyk Katarzyna
150 . Książek-Wysocka Halina
151 . Kubica Danuta
152 . Kucharska Barbara
153 . Kucharski Wiktor
154 . Kuna-Drabik Ewa
155 . Kurzak Aleksandra
156 . Kwiatek Ryszard
157 . Langer-Kużel Jolanta
158 . Leśniak-Borg Stanisława
159 . Leśniak-Kwiatek Elżbieta
160 . Lipa Joanna
161 . Lysko Monika
162 . Ładygo-Szynal Teresa
163 . Łatka Urszula
164 . Maczek Irina
165 . Maczek Tomasz
166 . Madeja-Wala Krystyna
167 . Majchrzak Jacek
168 . Majdiuk Regina
169 . Majdiuk Tadeusz
170 . Majnusz-Koźmińska Janina
171 . Malinowski Marcin
172 . Malordy-Kryczek Barbara
173 . Mandera Barbara
174 . Martula Wojciech
175 . Mateja-Maczek Małgorzata
176 . Matuszewski Mateusz
177 . Matyja Adam
178 . Matyja Małgorzata
179 . Matysiak Joanna
180 . Mazurkiewicz Grażyna
181 . Mendrek Wojciech
182 . Michalik Krzysztof
183 . Michalski Leszek
184 . Miemczok-Wanat Ewa
185 . Mierzwa Janusz
186 . Mierzyński Marek
187 . Mitka Andrzej
188 . Mol Adam
189 . Moraczewski Andrzej
190 . Morkisz Ewa
191 . Mryczko Teresa
192 . Musiał Bogusław
193 . Musiał-Chwastek Anna
194 . Musioł-Manecka Barbara
195 . Myalska Lucyna
196 . Nagaj Robert
197 . Nazim Elżbieta
198 . Niedzielska Hanna
199 . Niedzielski Zbigniew
200 . Niemczyk Andrzej
201 . Niemiec Aleksander
202 . Nowak-Dąbrowska Helena
203 . Nowicka-Paterek Marzena
204 . Nowrocka Krystyna
205 . Nowrot-Chaberko Ewa
206 . Olak Zygfryd
207 . Olejnik-Mendrek Małgorzata
208 . Olszewski Radosław
209 . Ordynowski Kazimierz
210 . Orszulak Michał
211 . Osior Anna
212 . Osojca Anna
213 . Ostrowski Włodzimierz
214 . Papież-Chudzińska Anna
215 . Paradowski Krzysztof
216 . Pasek-Talik Jolanta
217 . Paszkot Andrzej
218 . Patoła Lidia
219 . Pawlik Adam
220 . Pawlik Joachim
221 . Paździorek-Pawlik Urszula
222 . Peterek-Sojka Krystyna
223 . Piecha Anna
224 . Pierzchała Olga
225 . Pilorz Renata
226 . Pindur Bogumił
227 . Plewnia-Ślusarz Barbara
228 . Pławecka Halina
229 . Podlewska Danuta
230 . Pogoda Ewa
231 . Popiołek Andrzej
232 . Pordzik Piotr
233 . Prochaczek Fryderyk
234 . Pszczółka Anna
235 . Pszenniak-Ryło Lucyna
236 . Pudełko Leszek
237 . Pułtorak Jan
238 . Pułtorak Marek
239 . Pułtorak Roksana
240 . Pyka Renata
241 . Radzik Wojciech
242 . Rauszer-Szopa Agata
243 . Rekowska-Pieczyrak Danuta
244 . Rumieniuch Krystyna
245 . Rus Adam
246 . Rus Izabela
247 . Rusek Jerzy
248 . Rutka Barbara
249 . Rykowska Maria
250 . Sacha Krzysztof
251 . Sacha Mirosława
252 . Sadkowski Wit
253 . Sadlik Nikodem
254 . Sarapata Janusz
255 . Siennicki Bogdan
256 . Simon-Górska Iwona
257 . Sirko Izabella
258 . Skorupa Felicja
259 . Skorus Jerzy
260 . Skóra Jacek
261 . Skrzypczyk Alicja
262 . Skrzypek Tadeusz
263 . Sobel Lidia
264 . Sobotowicz-Kończal Lucyna
265 . Sobuta Tadeusz
266 . Soczówka Ryszard
267 . Solnica Jolanta
268 . Sołtysiak-Bolisęga Bogusława
269 . Spilkowska-Stolecka Janina
270 . Spot Barbara
271 . Spot Janusz
272 . Stachoń-Żołna Anna
273 . Stańczyk Krystyna
274 . Stasiuk Barbara
275 . Staśko Monika
276 . Stec Janina
277 . Stradowski Jacek
278 . Straszecki Ludwik
279 . Strojna-Pietrucha Anna
280 . Swoboda Małgorzata
281 . Synowska Anita
282 . Synowski Adam
283 . Szafron Grażyna
284 . Szczepanek Grażyna
285 . Szczepanek Jerzy
286 . Szczerba Włodzimierz
287 . Szczęsna-Siwińska Halina
288 . Szczęśniak Nina
289 . Szczotka Jan
290 . Szczygieł-Fijoł Marta
291 . Szendera-Graczykowska Krystyna
292 . Szeniawska Anna
293 . Szmigiel Marian
294 . Szumlakowska Alicja
295 . Szumlakowski Kazimierz
296 . Szymczak Tomasz
297 . Szymkiewicz Olga
298 . Śmieja-Kalińska Barbara
299 . Śnieg Lucyna
300 . Światowska Ewa
301 . Świtek Anna
302 . Tabiszewska-Madaj Wanda
303 . Tarnogórska Maria
304 . Tatoj Urszula
305 . Titz Teresa
306 . Tkacz Zbigniew
307 . Tomala-Surmacz Maria
308 . Tomaszewska Alina
309 . Tomaszewska-Kryk Ewa
310 . Torkowska Katarzyna
311 . Torkowska Monika
312 . Torkowski Jerzy
313 . Trywiańska-Kosma Barbara
314 . Twardowski Zygmunt
315 . Urbanek Karolina
316 . Urbaniak-Lampart Barbara
317 . Urbanowicz Grażyna
318 . Urbanowicz Urszula
319 . Urbanowicz Zygmunt
320 . Urbańska Joanna
321 . Uzarek Małgorzata
322 . Uznańska-Budny Magdalena
323 . Wachowska Ewa
324 . Wachowski Janusz
325 . Wacławik-Musiałowicz Danuta
326 . Wadas-Hapeta Urszula
327 . Wagstyl Małgorzata
328 . Wagstyl-Marcinkowska Joanna
329 . Waltoś Marek
330 . Warchał-Ślosarczyk Bogusława
331 . Wąsowski Eligiusz
332 . Werner Eva
333 . Węgrzyn Barbara
334 . Widera Jadwiga
335 . Widz-Hyla Barbara
336 . Wienzek-Tatara Grażyna
337 . Wierzbicka Elżbieta
338 . Wilczyńska Barbara
339 . Wilgus Justyna
340 . Wilk Helena
341 . Wilk Michał
342 . Wilk Tadeusz
343 . Winiarska Teresa
344 . Winiarska-Prochaczek Hanna
345 . Witych Grzegorz
346 . Wojdan Robert
347 . Woźniak-Wcisło Beata
348 . Wronka-Swadźba Danuta
349 . Wróbel Renata
350 . Wyłuda Bogusław
351 . Zagórny Marek
352 . Zagórska Agata
353 . Zagórska-Dzido Zofia
354 . Zając-Pierzchała Elżbieta
355 . Zamorska Alicja
356 . Zarębska Urszula
357 . Zarzycka-Machnik Anna
358 . Zawada Jolanta
359 . Zawadzka Katarzyna
360 . Ziąber Mariola
361 . Zieliński Zbigniew
362 . Żołna Witold
363 . Żurek Janina
 

Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2012-12-12
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2012-12-23
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2013-02-28
Ilość odsłon artykułu 7454