K7.066/07

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 6

K7.066/07 Zabrze(Śląskie Centrum Chorób Serca+Szpital Specjalistyczny+pracownicy ŚUM)

 

lp. nazwisko i imię

1 . Abdel Aziz Babiker
2 . Bajor Monika
3 . Banaszak Paweł
4 . Banert Katarzyna
5 . Baranowska Anna
6 . Barańska-Kosakowska Anna
7 . Bendkowski Witold
8 . Białkowski Jacek
9 . Biełka Agnieszka
10 . Birkner Katarzyna
11 . Boidol Joanna
12 . Bożek Andrzej
13 . Buchta Piotr
14 . Cebula Sylwia
15 . Chodór Beata
16 . Chodór Piotr
17 . Czapla Jerzy
18 . Czech Bronisław
19 . Czecior Eugeniusz
20 . Dola Janusz
21 . Dróżdż Marek
22 . Duda Jacek
23 . Dyrbuś Krzysztof
24 . Dziechciarz-Werbowska Judyta
25 . Filipowska Barbara
26 . Filipowska-Grońska Agata
27 . Fira Rafał
28 . Foremny Jerzy
29 . Francuz Paweł
30 . Frołowicz-Warmuzińska Jolanta
31 . Frycz-Kurek Anna
32 . Fudal Marcin
33 . Gała Anna
34 . Gałecka Maria
35 . Gąsior Mariusz
36 . Gębska Edyta
37 . Gierlotka Marek
38 . Glanowska Grażyna
39 . Gluck Marek
40 . Goliszek Leszek
41 . Gorol Jarosław
42 . Greif Małgorzata
43 . Grzesik Maria
44 . Grzybowski Adam
45 . Gutowski Aleksander
46 . Gwóźdź Witold
47 . Hadas Ewa
48 . Hawranek Michał
49 . Herdyńska-Wąs Mirosława
50 . Hrapkowicz Tomasz
51 . Hudzik Bartosz
52 . Irlik Grzegorz
53 . Jacheć Wojciech
54 . Jachym Dorota
55 . Jarski Piotr
56 . Jarząb Jerzy
57 . Jasińska Małgorzata
58 . Jasińska Tatiana
59 . Jędrzejczyk-Patej Ewa
60 . Jumanazarova Chynara
61 . Kaczmarczyk Marcin
62 . Kalarus Zbigniew
63 . Kalinowski Mariusz
64 . Kaliś Robert
65 . Kamieńska Natalia
66 . Karwot Blandyna
67 . Kawecka Edyta
68 . Kawecka Izabela
69 . Kawecki Damian
70 . Kazik Anna
71 . Kaźmierczak Barbara
72 . Kłyś Jan
73 . Knap Izabella
74 . Knapik Małgorzata
75 . Knapik Piotr
76 . Koba Rafał
77 . Kobielski Andrzej
78 . Kocher Alfred
79 . Kociszewska Sabina
80 . Kolaszko Agnieszka
81 . Kolka Przemysław
82 . Komar Anna
83 . Kopera Joanna
84 . Kowalczyk Stanisław
85 . Kowalik Violetta
86 . Kowalski Oskar
87 . Kozieł Monika
88 . Krajewska Anna
89 . Krajewski Adam
90 . Krasoń Marcin
91 . Krupa Hubert
92 . Krzemień-Wolska Krystyna
93 . Kubacki Krzysztof
94 . Kubiak Grzegorz
95 . Kuczaj Agnieszka
96 . Kukulski Tomasz
97 . Kurdziel Marta
98 . Kurek Anna
99 . Kurek Tomasz
100 . Kusa Jacek
101 . Kycia-Marków Magdalena
102 . Lekston Andrzej
103 . Lenarczyk Anna
104 . Leopold-Jadczyk Anna
105 . Leśniak Konrad
106 . Liberska Agnieszka
107 . Lisowska Grażyna
108 . Lizak Maria
109 . Łapa Piotr
110 . Łowicka Małgorzata
111 . Majsnerowska Aleksandra
112 . Marcinkowski Adrian
113 . Maruszewski Marcin
114 . Matuszewska Gabriela
115 . Mazurek Michał
116 . Mencel Grzegorz
117 . Michalewski Wojciech
118 . Migdalska Grażyna
119 . Misiołek Maciej
120 . Miszkiewicz Jerzy
121 . Miśkiewicz-Orczyk Katarzyna
122 . Mitręga Katarzyna
123 . Morawiec Beata
124 . Mrówka Andrzej
125 . Mrówka-Kata Katarzyna
126 . Namysłowski Grzegorz
127 . Niedziela Jacek
128 . Niklewski Tomasz
129 . Nowak Jolanta
130 . Nowak Katarzyna
131 . Nowalany-Kozielska Ewa
132 . Nowińska Ewa
133 . Nowowiejska-Wiewióra Alicja
134 . Obersztyn Anna
135 . Obrębska Jadwiga
136 . Olszowski Dawid
137 . Orecka Bogusława
138 . Osadnik Tadeusz
139 . Ostręga Mateusz
140 . Pacholewicz Jerzy
141 . Pasek Piotr
142 . Piecuch Jerzy
143 . Piegza Jacek
144 . Pilarz Łukasz
145 . Pindycka-Piaszczyńska Małgorzata
146 . Pluta Sławomir
147 . Podolecki Tomasz
148 . Polok-Niewiadomska Aleksandra
149 . Poloński Lech
150 . Pres Damian
151 . Prokopczuk Janusz
152 . Pruszkowska-Skrzep Patrycja
153 . Przybylski Jan
154 . Przybylski Roman
155 . Przywara-Chowaniec Brygida
156 . Pyka Łukasz
157 . Rachowska Regina
158 . Ratman Katarzyna
159 . Regiec Stanisław
160 . Rokicki Wojciech
161 . Rowiński Andrzej
162 . Rybczyk Renata
163 . Ryfiński Bogusław
164 . Saucha Wojciech
165 . Sędkowska Agnieszka
166 . Sikora Jacek
167 . Sikora-Żydek Agnieszka
168 . Skoczylas Ilona
169 . Skuza Katarzyna
170 . Słonka Grzegorz
171 . Smyk Jolanta
172 . Soboniak-Sosada Grażyna
173 . Sokal Adam
174 . Sopotnicka-Gumienny Katarzyna
175 . Sosada Krystyn
176 . Sowa Paweł
177 . Stabryła-Deska Joanna
178 . Starosta Piotr
179 . Steter Daniel
180 . Streb Witold
181 . Styn Tomasz
182 . Szafron Bartłomiej
183 . Szatkowski Krzysztof
184 . Szkodziński Janusz
185 . Szkutnik Małgorzata
186 . Szrot Monika
187 . Szulik Mariola
188 . Szyguła Ewa
189 . Szyguła-Jurkiewicz Bożena
190 . Szymała Magdalena
191 . Ścierski Wojciech
192 . Śliwińska Anna
193 . Śliwka Joanna
194 . Średniawa Beata
195 . Świetlińska Małgorzata
196 . Tajstra Mateusz
197 . Tomasik Andrzej
198 . Trela Błażej
199 . Trzeciak Przemysław
200 . Turecka Lucyna
201 . Urban Tadeusz
202 . Urbaniec-Domżalska Natalia
203 . Uszok-Stenzel Ewa
204 . Vanaga-Besser Santa
205 . Vrabetz Ewa
206 . Wasiak Michał
207 . Wasilewski Jarosław
208 . Wąs Tomasz
209 . Weryńska-Kalemba Maria
210 . Wierzyk Arkadiusz
211 . Wiewióra Maciej
212 . Wilczek Krzysztof
213 . Wilczewski Przemysław
214 . Wnęk Andrzej
215 . Wojarski Jacek
216 . Wojnar Rafał
217 . Wojnicz Romuald
218 . Wolny Tomasz
219 . Woźniak Aleksandra
220 . Wróbel Michał
221 . Zawadzińska Kamila
222 . Zdrzałek-Skiba Alina
223 . Zembala Marian
224 . Zembala Michał
225 . Zębik Tadeusz
226 . Zielińska Teresa
227 . Zych Bartłomiej
228 . Żerdzińska Aleksandra
229 . Żurawiński Wojciech
230 . Żyła-Frycz Maria
 

Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2012-12-12
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2012-12-23
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2013-02-28
Ilość odsłon artykułu 7024