K7.067/07

REJON WYBORCZY

Liczba mandatów - 8

K7.067/07 Zabrze(NZOZ Szpital Miejski+prywatne praktyki+nie wykonujący zawodu+Klinika Chorób Płuc + Klinika na Traugutta+wykonujący zawód poza granicami RP)

 

lp. nazwisko i imię

1 . Adamowicz Ryszarda
2 . Adamowicz-Czoch Elżbieta
3 . Adamus-Sitkiewicz Beata
4 . Arszułowicz-Orzechowska Barbara
5 . Banyś-Mleczko Maria
6 . Barczyk Regina
7 . Baron Tomasz
8 . Baryła-Koprowska Barbara
9 . Bażowska Grażyna
10 . Bondar-Kania Anna
11 . Bonenberg Lucyna
12 . Borejsza Maciej
13 . Borowski Daniel
14 . Braszka-Warzecha Barbara
15 . Brinkmann Marcin
16 . Broja-Gronka Joanna
17 . Bucki Bogusław
18 . Bugieł-Całka Joanna
19 . Bukowski Bogumił
20 . Bulsa Joanna
21 . Całka Monika
22 . Chobot Janusz
23 . Chojnacka-Konecka Romualda
24 . Cholewa Dariusz
25 . Chorzelska Danuta
26 . Cieślak-Steć Małgorzata
27 . Ciuraj Krystyna
28 . Cwołek Marian
29 . Czech Anna
30 . Czyżewska-Anioł Zofia
31 . Czyżewski Kazimierz
32 . Darski Tomasz
33 . Dawidowicz Irena
34 . Dernes-Mercik Katarzyna
35 . Dokupil Anna
36 . Drabek Andrzej
37 . Dubik Andrzej
38 . Dukat Romuald
39 . Dzikiewicz-Żak Zofia
40 . Dzikowski Andrzej
41 . Enderle Joanna
42 . Fąfara-Mazur Czesława
43 . Ferdynus Jacek
44 . Fiegler-Rudol Patrycja
45 . Fillinger Waldemar
46 . Fiutek Zygmunt
47 . Frey Krystian
48 . Furtan Alicja
49 . Gajda Aniela
50 . Gajdur-Dwornicka Barbara
51 . Gajewska Katarzyna
52 . Gajewski Zbigniew
53 . Gamrot Zuzanna
54 . Gancarczyk-Urlik Eliza
55 . Gawlińska Maria
56 . Geisler Barbara
57 . Geisler Zbigniew
58 . Gębala Kamila
59 . Gierlaszyńska Karolina
60 . Gleixner Anna
61 . Gleixner Jacek
62 . Głogowska-Szeląg Joanna
63 . Głowacka-Kareł Joanna
64 . Głowacki Bogdan
65 . Gojewska Alicja
66 . Golec Leszek
67 . Golemiec Ewa
68 . Gołąb Halina
69 . Gonsior Renata
70 . Górska Danuta
71 . Grodzicka-Zawisza Lucyna
72 . Gronka Jacek
73 . Grosicki Jacek
74 . Grudzińska Ewa
75 . Grzyb Aleksander
76 . Grzymski Józef
77 . Haponiuk Ireneusz
78 . Hawranek Jakub
79 . Hawranek Marek
80 . Hawranek Robert
81 . Hołoszkiewicz Tomasz
82 . Jagoda Krzysztof
83 . Jakus Małgorzata
84 . Janas Krzysztof
85 . Jastrzębski Dariusz
86 . Jaśko Robert
87 . Jeżewska Maria
88 . Jeżyk Halina
89 . Jokiel-Gromek Teresa
90 . Jończyk Kazimierz
91 . Jop Grzegorz
92 . Jureczko Andrzej
93 . Kaczmarek Henryk
94 . Kadlof Andrzej
95 . Kamińska Irena
96 . Karawajczyk Małgorzata
97 . Kardaszewicz Ewa
98 . Kareł Igor
99 . Kasela Tomasz
100 . Kasperek Alicja
101 . Kasperska-Zając Alicja
102 . Kaźmierczak Wojciech
103 . Kaźmierczak-Koćwin Anna
104 . Kaźmierczyk Janusz
105 . Kentnowski Marek
106 . Kimmel Zdzisława
107 . Kisiel-Latkowska Beata
108 . Kita Ryszard
109 . Klimaszewska-Adamus Karolina
110 . Klimkiewicz Tomasz
111 . Kluszczyński Janusz
112 . Koba Małgorzata
113 . Kobierska-Szczepańska Alicja
114 . Kochel-Kloc Aleksandra
115 . Kokot Joanna
116 . Kolczyński Stanisław
117 . Kołada Ireneusz
118 . Konczelska-Rawińska Halina
119 . Konecki Janusz
120 . Korecki Jarosław
121 . Kostka Aleksandra
122 . Kostowska-Kapłon Urszula
123 . Koszuta Zbigniew
124 . Kowalczyk Marta
125 . Kowalski Tomasz
126 . Kozak Tadeusz
127 . Kozielski Jerzy
128 . Kozłowska Aurelia
129 . Krauze-Balwińska Zofia
130 . Kropczyński Grzegorz
131 . Kruczkowski Rafał
132 . Krupa Małgorzata
133 . Krupiński Jan
134 . Krzemień Helena
135 . Krzywiecki Andrzej
136 . Kucharska Grażyna
137 . Kuglin Dorota
138 . Kułagowska-Timberman Elżbieta
139 . Kusiak-Krawczyk Halina
140 . Kuźnik-Sobala Maria
141 . Kwiatkowska Agnieszka
142 . Kwiatkowski Zbigniew
143 . Latkowski Roman
144 . Leszczyńska Maria
145 . Linart Cezary
146 . Lipka Edward
147 . Lipka Mariusz
148 . Łempicka-Gluźniewicz Anna
149 . Łępkowski Andrzej
150 . Macierzyńska-Guzik Mariola
151 . Madeja Alojzy
152 . Majewska-Marciniak Katarzyna
153 . Majewski Stanisław
154 . Makosz Tatiana
155 . Manachiewicz Janusz
156 . Marek Kazimierz
157 . Margas-Kowalska Anna
158 . Markowicz-Pawlus Ewa
159 . Marszołek Marian
160 . Mateja Katarzyna
161 . Mazur Monika
162 . Meier-Suszka Agnieszka
163 . Merta Joanna
164 . Miarczyńska-Jończyk Halina
165 . Mikusz Grażyna
166 . Mikusz-Mazur Małgorzata
167 . Miśkiewicz Władysława
168 . Mokrosz Elżbieta
169 . Morawski Stanisław
170 . Mroczka Adam
171 . Mroczka Wojciech
172 . Myćka Marcin
173 . Niepsuj Grzegorz
174 . Nikolin Rita
175 . Nocoń-Dukat Wanda
176 . Norska-Borówka Irena
177 . Nowak Dagmara
178 . Nowak Elżbieta
179 . Nowak Mariusz
180 . Nowakowski Marek
181 . Nożyński Jerzy
182 . Ochałek Jacek
183 . Odziomek Franciszek
184 . Ogulewicz Izabela
185 . Olczyk Wojciech
186 . Olejarczyk Janina
187 . Opiełka Anna
188 . Opiełka Tomasz
189 . Opolska-Głowacka Róża
190 . Orkisz Witold
191 . Orłowska-Liszka Ewa
192 . Orzechowski Łukasz
193 . Pająk Stanisław
194 . Panfil Zbigniew
195 . Partyka Adam
196 . Pasyk Stanisław
197 . Pawlas Tomasz
198 . Pentok Dawid
199 . Piaszczyński Włodzimierz
200 . Piątkowska Halina
201 . Pieniążek Irena
202 . Pieniążek Piotr
203 . Pietraszek Felicja
204 . Pilecki Zbigniew
205 . Piontek Magdalena
206 . Podlejski Mateusz
207 . Pokrzywnicka Patrycja
208 . Pokrzywnicki Włodzimierz
209 . Polońska Anna
210 . Porwisz-Jagoda Teresa
211 . Pradela-Czyżewska Krystyna
212 . Prorok-Buhajczuk Renata
213 . Przybylska Katarzyna
214 . Przybylska Maria
215 . Przybysz Ryszard
216 . Pyka Alexander
217 . Pytel Gracjan
218 . Pyzik Ewa
219 . Raczyńska Jadwiga
220 . Rajs Mieczysław
221 . Rauer Roman
222 . Rawwash Hend
223 . Roczniok Barbara
224 . Rokicka Jadwiga
225 . Romański Apoloniusz
226 . Ross Małgorzata
227 . Rozentryt Piotr
228 . Rożek-Lesiak Krystyna
229 . Rudawski Wojciech
230 . Rudnicka Aleksandra
231 . Rudzka Anna
232 . Rurańska Iwona
233 . Sabat Mirosława
234 . Salicki Piotr
235 . Sanocka Dorota
236 . Schaller-Pruszkowska Teresa
237 . Seferowicz Elżbieta
238 . Sieczko Katarzyna
239 . Siemińska Lucyna
240 . Sienkiewicz Sylwiusz
241 . Sieroń-Rokicka Bogusława
242 . Sikora Alicja
243 . Skałba Władysław
244 . Skiba-Werbowska Halina
245 . Skrzydło Tomasz
246 . Skrzypiec Wojciech
247 . Smok Jan
248 . Smolec Małgorzata
249 . Sołtysik Dariusz
250 . Sońta-Jakimczyk Danuta
251 . Sośnierz Krystyna
252 . Spinczyk Beata
253 . Sroczyńska Maria
254 . Stankiewicz Adam
255 . Stareczek Marcin
256 . Staśkiewicz Katarzyna
257 . Stoksik Piotr
258 . Straszak Lesław
259 . Strawińska-Kubiczek Zofia
260 . Strzelczyk Piotr
261 . Suckert Zbigniew
262 . Sybirska-Małecka Maria
263 . Syguda Arkadiusz
264 . Szakiel Krzysztof
265 . Szczepański Jan
266 . Szczerbak Artur
267 . Szczudło Damian
268 . Szczurek-Katański Krzysztof
269 . Szklarz-Bogucka Wanda
270 . Szlachta Ruta
271 . Szrom Edyta
272 . Szwajca Barbara
273 . Szwakop Marta
274 . Szyguła Jacek
275 . Szyguła Jan
276 . Szymańska Małgorzata
277 . Szymański Piotr
278 . Szymczyk Bogumiła
279 . Szymroszczyk Jan
280 . Śliwa-Rak Bożena
281 . Świątek-Rawińska Dominika
282 . Świątkowski Andrzej
283 . Świętojańska Ewa
284 . Tołłoczko Elżbieta
285 . Tomalczyk Ewa
286 . Trombik Małgorzata
287 . Trybalski Piotr
288 . Trzepióra Barbara
289 . Tyczyński Andrzej
290 . Tyczyński Maciej
291 . Tyczyński Szczepan
292 . Urban Marzena
293 . Wach Joanna
294 . Waligóra-Bachman Krystyna
295 . Warońska Anna
296 . Wasilewski Jakub
297 . Wawrzynek Zygfryd
298 . Wąsowicz-Bober Aleksandra
299 . Werbowski Marcin
300 . Wernicki Krzysztof
301 . Wesołek Wanda
302 . Węgiel Antoni
303 . Więcek Andrzej
304 . Wiszniewski Janusz
305 . Wiśniewska-Ulfik Dominika
306 . Witkowski Krzysztof
307 . Wocka-Marek Teresa
308 . Wojsa Leszek
309 . Woźnicka-Bluszcz Maria
310 . Wójtowicz Krystyna
311 . Wójtowicz Marek
312 . Wójtowicz Zbigniew
313 . Wrońska Hanna
314 . Wróbel-Mokrska Janina
315 . Wróblewski Paweł
316 . Wrzask Grzegorz
317 . Zatorski Jacek
318 . Zdrzyłowski Piotr
319 . Zielińska-Leś Izabela
320 . Zieliński Zdzisław
321 . Ziora Dariusz
322 . Zubowicz Rafał
 

Podmiot udostępniający informację Okręgowa Rada Lekarska
Autor/Data powstania Jacek Kozakiewicz 2012-12-12
Wprowadził/Data wprowadzenia Tomasz Gawlik 2012-12-23
Ostatnia zmiana/ data zmiany Tomasz Gawlik 2013-02-28
Ilość odsłon artykułu 8143