IV WOJEWÓDZKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA „ZASZCZEP SIĘ - BĄDŹ ZDRÓW”

Lokal na gabinety lekarskie; Zawiercie

data dodania: czwartek, 28 czerwiec 2018,

Przedmiotem wynajmu jest lokal w Zawierciu z przeznaczeniem na prywatne gabinety lekarskie o łącznej powierzchni 170 m 2. Doskonała lokalizacja na parterze prywatnego budynku, którego jesteśmy właścicielami, z prywatnym ogrodzonym parkingiem z tyłu budynku.

Każde z pomieszczeń jest przystosowane do działalności medycznej wg. standardów (wymiary, materiały wykonania, przyłącza pod specjalistyczne sprzęty, sanitariaty). Spełnia wszelkie wymogi sanepidu związane z działalnością medyczną.

Lokal obejmuje 4 niezależne pomieszczenia ( gabinety lekarskie z umywalkami ) o powierzchni: 14,46m2; 19,62m2; 13,48m2; 15,06m2;. Korytarz w którym usytuowana może być recepcja oraz poczekalnia dla pacjentów o powierzchni ok. 50m2, do dyspozycji mamy także pomieszczenie do badań 13,49m2, zmywalnie o powierzchni 10,65m2, dwie toalety o wymiarach 3,45m2 ( w tym jedna dla osób niepełnosprawnych) pomieszczenia gospodarcze 4,05m2; 6,27m2; 5,65m2.

Lokal jest zupełnie nowy dotychczas nieużytkowany przez żadnego najemcę posiada wszystkie potrzebne odbiory i dokumentacje
do użytkowania.

Tel.: kontaktowy: 606 984 426.