KONFERENCJA PRASOWA POŚWIĘCONA KAMPANII „SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!” (9.04.2019 r.)

Dla lekarzy specjalistów i w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej; Zabrze

data dodania: czwartek, 25 kwiecień 2019,

SZPITAL MIEJSKI W ZABRZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

poszukuje

lekarzy specjalistów chirurgii ogólnej,

lekarzy w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej

Oferujemy:

·                    umowę kontraktową na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w tym w ramach dyżurów lekarskich w Oddziale Chirurgii Ogólnej oraz w Izbie Przyjęć

·                    pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

·                    tytuł lekarza specjalisty z dziedziny „chirurgia ogólna” lub
w przypadku lekarza w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej minimum rok od rozpoczęcia specjalizacji

Wszelkich niezbędnych informacji związanych z przedmiotowym ogłoszeniem udzieli Dział Kadr  tel:  32 2776120

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres: kadry@szpitalzabrze.pl dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz kolejnych rekrutacji prowadzonych przez Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa unijnego oraz polskiego w zakresie ochrony danych osobowych.

Zostałam/em  poinformowany, że Administratorem Danych Osobowych jest Szpital Miejski Sp. z o.o. w Zabrzu, przy ul. Zamkowej 4, 41-803 Zabrze. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych wymienionych w niniejszym ogłoszeniu jest dobrowolne i niezbędne do procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych i informacji, wykraczających poza zakres niniejszego ogłoszenia, nie jest wymagane.”